GPS do Multiply

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Králik a spol.
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 21 kvě 2007, 21:28
Bydliště: Kladno 7
Kontaktovat uživatele:

přenosné dvd

Příspěvek od Králik a spol. »

dusbaj2 píše:Jak ho vidi milacci vzadu? mas na kazdem prednim sedadle zezadu displej?

Ahojky...my máme před sebou dovču do Rakouska ...našim dvojčatům je 2,5 roku, tak je nějak musíme zabavit...řešení se nabídlo samo v TESCU za 2499 kč přenosné DVD s 2 obrazovkama...
:D

Orámovaná Mulťa JTD 105 r.v.99
www.kralici4.estranky.cz
www.vozikyzakolo.estranky.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS do Multiply

Příspěvek od andreapipo »

Nazdárek, také řeším umístění navigace Garmin 660FM do tohoto úžasného autíčka. Na skle to být nesmí a vrtat díry se mi nikam nechce. Přístrojovku mám obloženou látkou, takže i s lepením je to problém. Plast je jen na středním panelu a tam zas není kousek rovného místečka. Můžete někdo poskytnout nějakou inspiraci. Děkuji.
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
Zdeněk N
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 02 úno 2008, 17:59
Bydliště: Čelákovice

Re: GPS do Multiply

Příspěvek od Zdeněk N »

Ahoj, vyřešil jsem to tak, že do vodorovné štěrbiny asi mincovníku pod tachometrem zasouvám 2mm silný na 120° ohnutý,vyleštěný nerezový plech.Je široký 80mm a z čelního pohledu je nahoře seřízlý do kulata, aby kopíroval přísavku.Mám TOMTOMa s krátkým kloubkem.Když jsem to teď vyndal ze šuplíku, tak to na tom drží přisátý už několik měsíců.Montáž, demontáž sekundová záležitost, napájení v místě, viditelnost výborná.
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS do Multiply

Příspěvek od andreapipo »

To je fakt dost dobrý nápad. Díky.
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS do Multiply

Příspěvek od bikus »

Nápad "Zdeňka N" je fakt geniální... Ani mi nenapadlo, že ta štěrbina u mincovníku (prý na kreditky na poplatky na dálnicích) je na to jak stvořená a jinak nevyužitá.
Já jsem tedy vozil přísavku na skle až k moři a nikde mi nic neřekli. Asi jsem dost riskoval. Bylo to v půlce výšky skla, u levýho sloupku před řidičem. Ale bylo to ve výšce očí, takže jsem nemusel sklápět svůj pohled. Ikdyž - která navi dneska nemluví, že...?
Anebo taky drží přesně v tom prťavým skle na dveřích u vnějšího zrcátka. Každopádně jdu shánět plech a budu si hrát. Jen mám starch, že mám u svý navi zbytečně dlooouhej kloub. Zkusím to nějak vymyslet s tím, že rozeberu to trojosé natáčení a přísavku demontuji úplně.

Díky za inspiraci, pane Zdeňku.
Zdeněk N
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 02 úno 2008, 17:59
Bydliště: Čelákovice

Re: GPS do Multiply

Příspěvek od Zdeněk N »

Děkuji, pochvala mě potěšila tak, že sem vyběh s foťákem a tady je to v reálu.
Přílohy
Snímek 105.jpg
Snímek 105.jpg (119.09 KiB) Zobrazeno 6784 x
Snímek 104.jpg
Snímek 104.jpg (114.38 KiB) Zobrazeno 6784 x
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Audio“