Společný odjezd ze Západních Čech

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od jana »

Asi tu budu vypadat jako pitomec, který se opičí, nic méně vím, jaké mám orientační schopnosti, a tak se ptám, zda na zářijové setkání do Holic nejede více Multinek ze Západních Čech, ke kterým bychom se mohli přidat. Vím, že je to možná brzy, ale vzhledem k tomu, že jsou prázdniny....
Díky Jana
Reklama
 

Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od andreapipo »

Možná by ke zlepšení orientace pomohla "ukecaná Máňa", tedy navigace. Ale jinak je samozřejmě lepší jet ve skupině, když je lidiček víc, nebojí se vlka nic. Nicméně i skupina může zabloudit. :D
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od jana »

andreapipo píše:Možná by ke zlepšení orientace pomohla "ukecaná Máňa", tedy navigace. Ale jinak je samozřejmě lepší jet ve skupině, když je lidiček víc, nebojí se vlka nic. Nicméně i skupina může zabloudit. :D
Raději budu bloudit ve skupince, než si hodit jeden orienťák na víc. :D . Ne každý si může navigaci dovolit a ta moje představuje sestřenku s mapou v ruce a to je vždy kalamita :lol:
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od bikus »

Jsem ze západních čech, asi bych jel, ale nedočetl jsem se o Holicích nic víc...
Kde je odkaz, jestli se tedy bavíme o srazu....?
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od jana »

bikus píše:Jsem ze západních čech, asi bych jel, ale nedočetl jsem se o Holicích nic víc...
Kde je odkaz, jestli se tedy bavíme o srazu....?
No to by bylo skvělé, kdybychom se sešli. Kontakt na mě je janince@posli.to. Jinak organizátoři posílali tohle:

Milí Multiplisté,

rádi bychom Vás pozvali na druhý letošní (podzimní) sraz Multinek a jejich osádek, který se tentokrát bude konat ve Východních Čechách.
Konkrétně v městech Pardubice – Holice. Termín srazu je 11. – 13.září 2009.
Doufáme, že nám v tomto termínu bude ještě přát počasí – v místě ubytování je docela hezké koupání a i nějaká ta vodní zábava by se našla. Jelikož nám začínají prázdniny a na všechno bude méně času, je nejvyšší čas se na toto setkání přihlásit. Veškerou komunikaci týkající se tohoto srazu prosím směřujte na e-mail: sraz8pardubice@seznam.cz

Hlavním organizátorem je Marcel Cejnek
Uzávěrka přihlášek je 1. září 2009

Ubytování:
Naše Multiplácká rodinka se úspěšně rozrůstá (což je moc príma) ale také to přináší starosti s ubytováním (trio Venda, Martina, Marek by mohli vyprávět), protože kempů s dostatečnou kapacitou, cenově rozumným ubytováním a alespoň trochu vhodným situováním technického zázemí je opravdu jako šafránu. Ubytováni budeme v Autocampingu Hluboký, který je cca 3km od Holic v Čechách směrem na Hradec Králové. Ubytování je možné v chatkách které mají většinou stejný půdorys s kapacitou 3 nebo 4 lůžka, pokojích, ale i ve vlastních stanech či karavanech. Mimo standardního ubytování v chatkách, je tu i možnost romantického ubytování v obřích sudech (vhodné pro dvě osoby).
Odkaz: http://www.camp-hluboky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od pacholda »

Jestli pojedete přes Hostinné, tak se milerádi připojíme :D
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od jana »

pacholda píše:Jestli pojedete přes Hostinné, tak se milerádi připojíme :D
Nazdar sluníčka! To by bylo super, musíme nějak naplánovat cestu.
Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od pacholda »

jana píše:
pacholda píše:Jestli pojedete přes Hostinné, tak se milerádi připojíme :D
Nazdar sluníčka! To by bylo super, musíme nějak naplánovat cestu.
Ještě je na to asi brzo, ale asi by bylo nejlepší se setkat někde poblíž Hradce Králové.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od jana »

pacholda píše:
jana píše:
pacholda píše:Jestli pojedete přes Hostinné, tak se milerádi připojíme :D
Nazdar sluníčka! To by bylo super, musíme nějak naplánovat cestu.
Ještě je na to asi brzo, ale asi by bylo nejlepší se setkat někde poblíž Hradce Králové.
Není brzy jako brzy, vždyť to znáš Honzíku :). Prázdniny a dovolené jsou v plném proudu a září je tu. Čím víc nás bude, tím lépe si upřesníme trasu. Já osobně nemusím dálnice, mám z toho hrůzu, ale budu respektovat přání kolegy z Klatov a pak nabereme vás. Určitě se domluvíme. Moc se na vás těšíme :)
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný odjezd ze Západních Čech

Příspěvek od Acirek »

Ahojky,
už je to tu napsáno, ale pro upřesnění na stránkách 8. setkání Fiat Multipla klubu pracujeme. V nejbližších dnech budou hotové a zveřejněné na oficiálním webu klubu. Jen chvilku strpení, ještě nemám ani uklizenou garáž po setkání ve Věšíně :(




bikus píše:Jsem ze západních čech, asi bych jel, ale nedočetl jsem se o Holicích nic víc...
Kde je odkaz, jestli se tedy bavíme o srazu....?
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Srazy“