4. sraz Fiat Multipla klubu - 7. - 9. září 2007 - Olomouc

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

4. sraz Fiat Multipla klubu - 7. - 9. září 2007 - Olomouc

Příspěvek od Globusman »

Dovoluji si Vás pozvat na další sraz majitelů a příznivců vozidel Fiat Multipla, který se uskuteční ve dnech 7. - 9. září 2007 v Olomouci a okolí.

Více informací: http://www.multiplaklub.cz/src/pozvanky/4sraz.html

Těším se na přihlášky. Po prvním dnu je již obsazena více než čtvrtina z 30 chatek :-)
Reklama
 

Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Tak už je zaplněno 40% chatek v kempu. Berte to tak, že kdo dřív přijde, bude spát v chatce :)
miloš zajíc
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2007, 11:09

Příspěvek od miloš zajíc »

ještě se domluvíme, ale pokud nám to nevyjde na celý víkend určitě jsme v sobotu 9,45 před Globusem. M.Z. Obrázek
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Ahojky, pokusím se dostat alespoň teď do Olmiku, ale řešit to mohu až někdy v srpnu. Ubytování asi potřebovati nebudu, ale to pořeším pak. Nicméně píšu hlavně proto, že v Olomouci je prodejna dílů, odkuď si už několik z nás objednalo střešní nosič. Pan Doseděl (jestli to byl v telefonu on) se moc divil, že se mu to vše prodalo. Tak mne napadlo, jestli by nešel do nějakého malého sponzoringu klubu? Dá se to na místě samém prověřit? Je to jen nápad, jak pomoci trochu klubu. :)
Multi 1,9 JTd
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Václaf píše:Ahojky, pokusím se dostat alespoň teď do Olmiku, ale řešit to mohu až někdy v srpnu. Ubytování asi potřebovati nebudu, ale to pořeším pak. Nicméně píšu hlavně proto, že v Olomouci je prodejna dílů, odkuď si už několik z nás objednalo střešní nosič. Pan Doseděl (jestli to byl v telefonu on) se moc divil, že se mu to vše prodalo. Tak mne napadlo, jestli by nešel do nějakého malého sponzoringu klubu? Dá se to na místě samém prověřit? Je to jen nápad, jak pomoci trochu klubu. :)
Ahoj, zkusím to navrhnout Vaškovi (předsedovi) - popřípadě mu s tím trošku pomůžu. Za klub může jednat jen on :wink:
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Takže přátelé, čas kvapí a termín srazu se nezadržitelně blíží. Je potřeba mít objednáno a zaplaceno do 15. srpna, takže kdo jste ještě váhali, tak již neváhejte a posílejte přihlášky na multipla.sraz@olomouc.cz
Vítek
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 06 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Ivančice

Sraz Olomouc

Příspěvek od Vítek »

Ahojte lidičky, hrozně mě mrzí, že jsem se nemohl dostavit do Olomouce, ale obě moje princezny asi díky počasí v pátek ulehly s horečkou a rýmou, tak doma provozuji "uvař čajíka" a "přines podej". :(
Moc mě to mrzí, dost jsem se na všechny těšil :cry:
Tak snad příště.
R Espace 03' 1,9 dCi, Obrázek
EX - F Multipla 99' 1,6 16V 100, Obrázek, Š Felicia Combi 96' 1,3 MPi, Š Favorit 93' 135L
peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od peta »

Dopadl jsem stejně jako Vítek a navíc mi malej hlásil pokaždý - teče mi nudle tak snad příště
BigGeorge
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 26 čer 2006, 17:27
Bydliště: Brno

Příspěvek od BigGeorge »

TAk zas nic. Malej je nachlazenej. Do....... uz druhej sraz bez nas. :evil: Tak si to aspon uzijte a snad na pidi srazu. :lol:
Multipla 99´ - modrá, 1,6 16V 100
Sraz multipla n° 30 ®
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

já bohužel jsem taky nemohl přijet.Investora v práci nějaký sraz by určitě "nebral".Bude z toho srazu i nějaké video či fotky ?
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

darko píše:já bohužel jsem taky nemohl přijet.Investora v práci nějaký sraz by určitě "nebral".Bude z toho srazu i nějaké video či fotky ?

Pár fotek už je. Koukni na http://www.multiplaklub.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Srazy“