Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Acirek »

Ahoj lidičky,
na tomto foru se většinou probírají starosti s Multinkama a rád bych to odlehčil jedním tématem...
BÝT ČI NEBÝT členem Multipla klubu.
Pokud jsem - proč ANO
Pokud nejsem - proč NE


Díky za odpovědi všech :D
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Reklama
 

bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od bikus »

NE

...ale nevím proč. Takže mi někdo konečně přesvědčte, ať se stanu členem.
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od andreapipo »

Ano! A proč ne, připadlo mi to jako dobrý nápad. :)
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Alda »

andreapipo píše:Ano! A proč ne, připadlo mi to jako dobrý nápad. :)
NE! Nevím proč bych měl být členem, co to přináší? Krom možnosti utratit pár korun za členství? Klubové triko, nálepku...? Hmmm.
1,6 16V BiPower
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Václaf »

Už jsem o tom uvažoval, dokonce asi před rokem vytiskl přihlášku, ale nějak jsem to nedotáhl do konce. Takže: jak na to? :roll:

PS: Nečekám z toho žádné výhody, možná jen to triko nebo samolepku :D
Multi 1,9 JTd
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Minimaxa »

ANO!
+ možnost užívat si levněji srazy
+ využívání výhod - slev vůči klubovým partnerům (díly, levné ubytování, servis, atd atd...)
+ podpora o.s. které má smysl
+ poznávání nových přátel, kamarádů, řešení tech.dotazů a problémů
+ prestižní členství v nejobsazenějším autoklubu v ČR

- nic mě nenapadá

je pravda, že lidé kteří mají Multiplu jen proto, že to bylo levné velké auto, a je jim fuk že je to Fiat a už vůbec že je to Multipla, nemá členství pražádný význam....
www.minimaxa.cz
peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od peta »

Ten kdo si koupí multiplu dnes tak tuhle otázku nepochopí, protože se z multiply stává tuctové auto , kterých je na prodej hodně a navíc jsou to všechno většinou 10 letý důchodci co objeli už 5x zeměkouli za cenu 4 průměrnejch platů. Když jsem jí kupoval já před třemi roky tak jich bylo na netu na prodej pět. Do smrti nezapomenu na to ,když jem zastavil před přechodem pro chodce ještě s holandskou RZ a malej kluk prohlásil - to je ale hnusný auto. Já se jen pousmál a řek si , kdo se nesveze nepochopí. V tý době bylo taky normální, že se multiply při potkání zdravily a dnes se na tebe koukají někteří jak na debila proč na ně blikáš.
Nejsem sice členem klubu a o penězích to u mně není jak se někteří zde vymlouvají. Jen nesnáším vyplňvání přihlášek. Na srazu jsem byl a pojedu když to dopadne i na ten v červnu.
Multipla je u mně srdeční záležitost i když se k ní někdy chovám hůř než ke tchýní :lol:
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Alda »

peta píše:Ten kdo si koupí multiplu dnes tak tuhle otázku nepochopí, protože se z multiply stává tuctové auto , kterých je na prodej hodně a navíc jsou to všechno většinou 10 letý důchodci co objeli už 5x zeměkouli za cenu 4 průměrnejch platů. Když jsem jí kupoval já před třemi roky tak jich bylo na netu na prodej pět. Do smrti nezapomenu na to ,když jem zastavil před přechodem pro chodce ještě s holandskou RZ a malej kluk prohlásil - to je ale hnusný auto. Já se jen pousmál a řek si , kdo se nesveze nepochopí. V tý době bylo taky normální, že se multiply při potkání zdravily a dnes se na tebe koukají někteří jak na debila proč na ně blikáš.
Nejsem sice členem klubu a o penězích to u mně není jak se někteří zde vymlouvají. Jen nesnáším vyplňvání přihlášek. Na srazu jsem byl a pojedu když to dopadne i na ten v červnu.
Multipla je u mně srdeční záležitost i když se k ní někdy chovám hůř než ke tchýní :lol:
Nevymlouvám se na peníze, nebo to tak vyznělo? A zdravím taky a kam moje paměť sahá, ještě jsem nepotkal nikoho kdo by mi neodpověděl. Všichni z nich asi nebudou v klubu.
1,6 16V BiPower
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Acirek »

Ahojky, to co tu popisuješ znám z vlastní zkušenosti a naprosto s tebou souhlasím, i když nejsi členem klubu :D

Multinku jsme kupivali před pár lety. Na trhu tu bylo jen pár kousků a já si ji musel nechat dotáhnout. Bylo to jak popisuješ, lidi koukali a já si jen říkal, kdo se nesvezl, nepochopí. Všichni Multipláci se zdravili, ted už to není ono. To je asi jeden z tisíce důvodů proč je klub, je příjemné, když se Multinky pozdraví zablikáním, jsou to tradice, které by se mohli prohlubovat. Navíc je paráda, když se ti lidé znají osobně, protože mají až neuvěřitelně podobné životy :o

Při vzniku klubu na silnicích jezdili jen lidé se srdíční záležitostí. Je škoda, že se toto mění. Tím, že je klub a lidé v něm, snažíme se tomu zabránit či oddálit.
peta píše:Ten kdo si koupí multiplu dnes tak tuhle otázku nepochopí, protože se z multiply stává tuctové auto , kterých je na prodej hodně a navíc jsou to všechno většinou 10 letý důchodci co objeli už 5x zeměkouli za cenu 4 průměrnejch platů. Když jsem jí kupoval já před třemi roky tak jich bylo na netu na prodej pět. Do smrti nezapomenu na to ,když jem zastavil před přechodem pro chodce ještě s holandskou RZ a malej kluk prohlásil - to je ale hnusný auto. Já se jen pousmál a řek si , kdo se nesveze nepochopí. V tý době bylo taky normální, že se multiply při potkání zdravily a dnes se na tebe koukají někteří jak na debila proč na ně blikáš.
Nejsem sice členem klubu a o penězích to u mně není jak se někteří zde vymlouvají. Jen nesnáším vyplňvání přihlášek. Na srazu jsem byl a pojedu když to dopadne i na ten v červnu.
Multipla je u mně srdeční záležitost i když se k ní někdy chovám hůř než ke tchýní :lol:
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Acirek »

Ahojky, přesvěčte? :D
1 důvod - Multinka je srdeční záležitost. Ten kdo byl na srazech, ví jaké to je, když jsou Multinky spolu, když na náměstí zaparkuje 70 autíček. Bez klubu by se tak nikdy nestalo.
bikus píše:NE

...ale nevím proč. Takže mi někdo konečně přesvědčte, ať se stanu členem.
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Acirek »

Ahojky Aldo, co přináší členství naznačil už vzdáleně Miloš. Poslední dobou všichni vše přepočítavají na peníze, nebo na coz toho JÁ vytěžím.
Je to prostě dobrý nápad udržet komunitu lidí v kontaktu. To, že jsou další sobecké výhody (slevy) je jen přívěšek.
Alda píše:
andreapipo píše:Ano! A proč ne, připadlo mi to jako dobrý nápad. :)
NE! Nevím proč bych měl být členem, co to přináší? Krom možnosti utratit pár korun za členství? Klubové triko, nálepku...? Hmmm.
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od Acirek »

Teď když to tak čtu, připadám si jako agitátor do strany, ale tohle vlákno jsem zakládal s úsměvem, berte to prosím tak :D
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
finmode
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 05 čer 2007, 21:49
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od finmode »

Lidé mají takovou divnou ,ale krásnou vlastnost . A to je např sdružování se ve všelijakých spolcích , stranách a klubech . Vždy je to z většiny pro to ,aby řešili společné téma a byli u toho v podstatě nerušeni , jinými zájmy a tématy . Proto , kdo má srdíčko pro Fiat "Multipla" snaží se vyhledávat lidi se společným zájmem a důsledek je klub , na který je každý kdo vstoupí hrdý . a proto ANO slevy a výhody jsou jen výsledkem snažení nejaktivnějších členů ,kteří chtějí nějak (finančně) pomoci těm ostatním , aby je to společné , všechny moc finančně nezatěžovalo . Ale o tom už byla řeč. Sám osobně děkuji všem kdo se podílí na chodu klubu . Nedělají to z lásky ke mě ani k Vám , ale z obrovské lásky k tomu jedinečnému autu které se zove "MULTIPLA"
Multipla "BOBINA" 1,9 JTD rv.2001
Uživatelský avatar
nero30
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 17 pro 2008, 18:52

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od nero30 »

finmode píše:Lidé mají takovou divnou ,ale krásnou vlastnost . A to je např sdružování se ve všelijakých spolcích , stranách a klubech . Vždy je to z většiny pro to ,aby řešili společné téma a byli u toho v podstatě nerušeni , jinými zájmy a tématy . Proto , kdo má srdíčko pro Fiat "Multipla" snaží se vyhledávat lidi se společným zájmem a důsledek je klub , na který je každý kdo vstoupí hrdý . a proto ANO slevy a výhody jsou jen výsledkem snažení nejaktivnějších členů ,kteří chtějí nějak (finančně) pomoci těm ostatním , aby je to společné , všechny moc finančně nezatěžovalo . Ale o tom už byla řeč. Sám osobně děkuji všem kdo se podílí na chodu klubu . Nedělají to z lásky ke mě ani k Vám , ale z obrovské lásky k tomu jedinečnému autu které se zove "MULTIPLA"

...tiez sa priklanam k ANO.sice este nie som clenom klubu,ale coskoro sa prihlasim/dufam ze ma vezmete/skor ma stve
ze zrazy byvaju vacsinou v lete,ked som mimo/pracujem totiz vonku/chcel by som vidiet tolko "mlokov"pohromade
moze to byt super.a samozrejme tolko ludi,co fandia tomuto autu.mne sa mlok pacil uz ked ho zacali vyrabat.skoda ze som si ho mohol dovolit kupit az teraz,ale aj tak som spokojny i ked ma uz par KM najazdene ale este urcite s dobrou udrzbou nieco vydrzi.je to moje asi 18-te auto ale az ked ho mam som zistil ze je to, co som od neho ocakaval.ma sice svoje muchy,ale
ktore ich nema....................VELA STASTNYCH KM.dufam ze sa niekedy na nejakom zraze stretneme.


MULTIPLA 1,9 JTD 2001
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)jsem členem M U L T I P L A klubu?

Příspěvek od bikus »

4 Acirek a všem jiným v klubu

...já nikdy neříkal NIKDY, jen jsem tak trochu nesmělý a holt musím jet na první sraz, abych pochopil. Nemám nikoho z přátel, s kým bych si skrzevá Mloka pokecal.... Všichni říkají, že mi rozumí, že mi auto schvalují, hlavně když se líbí mě, ale móc dobře vím, že jsem pro ně tak trochu exot. Prostě potřebuju sám sebe dokopat na první sraz a bude to.
Jdu se podívat na stránky klubu, jak je to s přihláškama......
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“