HRVATSKO

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Kubanec
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 18 úno 2007, 09:54
Bydliště: Cheb

HRVATSKO

Příspěvek od Kubanec »

Nazdar ,kde jste všichni ??Při cestě do Chorvatska a zpět jsem potkal jen 2 mloky a oba chorvatský a to jsem najel 2300km, v Čechách teď potkáš mloka na každym rohu a v cizině skoro nic ,jo aha už to chápu všechny multiply už jezdí v Čechách ........k.
Kubas
r.v.2000 294 000km MLOK/multipla/prodáno
r.v.2005 53 300km Fiat Idea červená
r.v.2006 160 000km Multipla ll /mlok podruhé/
r.v.2008 13800km SUZUKI SV 650
Reklama
 

Uživatelský avatar
godolphin
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 21 črc 2007, 16:18
Bydliště: Slovenská republika - LEVOČA
Kontaktovat uživatele:

Re: HRVATSKO

Příspěvek od godolphin »

Kubanec píše:Nazdar ,kde jste všichni ??Při cestě do Chorvatska a zpět jsem potkal jen 2 mloky a oba chorvatský a to jsem najel 2300km, v Čechách teď potkáš mloka na každym rohu a v cizině skoro nic ,jo aha už to chápu všechny multiply už jezdí v Čechách ........k.

Zatial doma, ale v piatok 31.07.2009 vyrážam do HR na KRK :D už sa teším jak malý chlapec, že si odýchnem s rodinkou

Dúfam, že "moja herečka" to vydrží, predsa už je to dáma v rokoch :D rv.1999
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Fiat Multipla 1.6 Benzín, rok výroby 1999
www.fiat-multipla.estranky.cz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HRVATSKO

Příspěvek od kubiii »

Kubanec píše:Nazdar ,kde jste všichni ??Při cestě do Chorvatska a zpět jsem potkal jen 2 mloky a oba chorvatský a to jsem najel 2300km, v Čechách teď potkáš mloka na každym rohu a v cizině skoro nic ,jo aha už to chápu všechny multiply už jezdí v Čechách ........k.
No, já teď byl na týden v Beskydech a na východ od Brna o Mloka nezakopneš, mám pocit, že nejvíc Multinek je kolem Plzně a vůbec tam, kde to je blízko do Němec :)
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Uživatelský avatar
godolphin
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 21 črc 2007, 16:18
Bydliště: Slovenská republika - LEVOČA
Kontaktovat uživatele:

Re: HRVATSKO

Příspěvek od godolphin »

od 2.8-9.8.2008 ostrov Krk - Baška
Po ceste tam aj späť som stretol 3 Multi
Ráno v Baške po príchode t.j. 2.8.2009 vedľa centrálneho plateného parkoviska (kúsok nad FUNtanou) stála česká červená multi, bohužiaľ SPZ som si nezapísal, snáď sa niekto spozná :D
Inač v dedine už bolo Multín dosť, prevažne tie nové s talianskymi značkami, okrem tej českej som tam už ani slovenskú ani inú českú nestretol
Moje auto šlapalo jak hodiny prešiel som 1800 km Levoča-Krk(Baška)-Levoča na 2 plné nádrže-náklady na cestu 5.000.-SK - nádhera :D klíma furt zapnutá a po diaľnici stále plný kotel :D
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Fiat Multipla 1.6 Benzín, rok výroby 1999
www.fiat-multipla.estranky.cz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: HRVATSKO

Příspěvek od andreapipo »

kubiii píše:
Kubanec píše:Nazdar ,kde jste všichni ??Při cestě do Chorvatska a zpět jsem potkal jen 2 mloky a oba chorvatský a to jsem najel 2300km, v Čechách teď potkáš mloka na každym rohu a v cizině skoro nic ,jo aha už to chápu všechny multiply už jezdí v Čechách ........k.
No, já teď byl na týden v Beskydech a na východ od Brna o Mloka nezakopneš, mám pocit, že nejvíc Multinek je kolem Plzně a vůbec tam, kde to je blízko do Němec :)
Kolem Plzně, to nejni vůbec pravda. Strávil jsem tam týden, na Hracholuskách, najel jsem po Plzeňském, Karlovarském a Ústeckém kraji skoro 1500 Km, ale potkal jsem jen 3 Multi. Opravdu, kde všichni jste??? :)
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: HRVATSKO

Příspěvek od Acirek »

Ahojky, tak jsem se také dostali na dovolenou na Isrtii a cestou jsme se zastavili v Rakousku. V Rakousku moc Multinek nejezdilo a ani ve výšce 2571m nad mořem nebyla žádná. :D Cestou do Chorvatska přes Itálii bylo Multinek spousty až do Istrii. Po Istrii jich jezdí spousty s italskou značkou, většinou jsou to plynovky. Moře je krásné, ale Češi se bohužel u moře chovají většinou jako prasata ( asi jako němci na Máchově jezeře v roce 1990) :( :( :( .
V Rakousku je asi jiná sorta turistů, ale to je zase jiné téma.
Celkem na dovolené najeto 3200km se spotřebou 5,8l nafty (ty velké kopce jsou znát). Pochopitelně pět lidí, plný náklad a klima celou dobu. :)
Přílohy
Kamenjak 10 metrů nad mořem
Kamenjak 10 metrů nad mořem
more_Kamenjak.jpg (109.84 KiB) Zobrazeno 7965 x
Grossglockner 2671 metrů nad mořem
Grossglockner 2671 metrů nad mořem
2671mnm.jpg (105.26 KiB) Zobrazeno 7965 x
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: HRVATSKO

Příspěvek od MarekP »

Tak na Hracholuskách jsme byli minulý týden i s karavanem a pak jsme udělali přesun k tachovu do trochu lépe vybaveného kempu pro dětičky. Na Hracholuskách totiž nějak zapomněli na pískoviště, houpačky a tak....
Multipla 2004, JTD 145
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“