Samé dobré zprávy - pište zjištěné výhody Multiply :)

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Saki
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 14 srp 2006, 11:36

Příspěvek od Saki »

Je to jako droga. Jednou zkusíš....... :D a jezdííííííííííííííííššššššššššššššš.

Zepředu jdou vidět vysmáté xichty dva. Tvůj a ten druhý.
Reklama
 

mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Příspěvek od mkn »

1. výhoda - přední prostřední sedadlo
Vozíme na něm, asi jako hodně majitelů Multiply, mimino a máme ho tam, jako na dlani.

2. výhoda - velký objem a jednotlivě vyjímatelné zadní sedačky oproti běžnému kombíku. Potřeboval jsem odvézt do stavebnin vrátit několik prázných palet od materiálu. Po vyjmutí 2 sousedících zadních sedaček - v pohodě! tzn. klidně 4 lidi + zavazadlo o velikosti palety. ( v kombíku, který jsme měli dříve - toyota corolla, by se musely sklopit komplet zadní sedadla, takže už by se tam vešly max. 2 osoby.

3. výhoda - snadněji se nastupuje a vystupuje díky tomu, že sedadla jsou výš.

4. výhoda - příznivá cena ojetých vozů oproti jiným značkám vzhledem k výbavě a užitné hodnotě Multiply. Obrázek
Multipla 1.6 16V - červená-metal
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

mkn píše:1. výhoda - přední prostřední sedadlo
Vozíme na něm, asi jako hodně majitelů Multiply, mimino a máme ho tam, jako na dlani.

2. výhoda - velký objem a jednotlivě vyjímatelné zadní sedačky oproti běžnému kombíku. Potřeboval jsem odvézt do stavebnin vrátit několik prázných palet od materiálu. Po vyjmutí 2 sousedících zadních sedaček - v pohodě! tzn. klidně 4 lidi + zavazadlo o velikosti palety. ( v kombíku, který jsme měli dříve - toyota corolla, by se musely sklopit komplet zadní sedadla, takže už by se tam vešly max. 2 osoby.

3. výhoda - snadněji se nastupuje a vystupuje díky tomu, že sedadla jsou výš.

4. výhoda - příznivá cena ojetých vozů oproti jiným značkám vzhledem k výbavě a užitné hodnotě Multiply. Obrázek
1.tak to je jasny
2.multipla neni bezny kombiik tudiz k cemu to srovnonani? :roll:
3.kazde mpv
4.relativni....neni zahrnut komfort cestovani,kvalita jizdy,hluk,.... :idea: a s tim souvisi velka ztrata hodnoty pri prodeji
........ :arrow:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Příspěvek od mkn »

Jó, ještě něco. Nedávno si to tak jedu se svojí Multiplou, prázdná silnice - nikde nikdo - no prostě pohoda! Ale najednou jakoby to trochu drnclo. Jako kdybych přejel nějakej bobek či co. Zastavil jsem, couvnul jsem, vystoupil jsem a dívám se na silnici - nikde nic. Podíval jsem se na asfalt pořádně zblízka a uviděl jsem v asfaltu malinkatou červenou tečku. Dodnes nevím, co to bylo - možná jen nějaký Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D :lol: :lol: :lol: :lol:
Mé multiple se naštěstí nic nestalo.
Je to prostě výhoda mít TAKOVÝ AUTO.
Multipla 1.6 16V - červená-metal
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

mkn píše:Jó, ještě něco. Nedávno si to tak jedu se svojí Multiplou, prázdná silnice - nikde nikdo - no prostě pohoda! Ale najednou jakoby to trochu drnclo. Jako kdybych přejel nějakej bobek či co. Zastavil jsem, couvnul jsem, vystoupil jsem a dívám se na silnici - nikde nic. Podíval jsem se na asfalt pořádně zblízka a uviděl jsem v asfaltu malinkatou červenou tečku. Dodnes nevím, co to bylo - možná jen nějaký Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D :lol: :lol: :lol: :lol:
Mé multiple se naštěstí nic nestalo.
Je to prostě výhoda mít TAKOVÝ AUTO.
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

mkn píše:Jó, ještě něco. Nedávno si to tak jedu se svojí Multiplou, prázdná silnice - nikde nikdo - no prostě pohoda! Ale najednou jakoby to trochu drnclo. Jako kdybych přejel nějakej bobek či co. Zastavil jsem, couvnul jsem, vystoupil jsem a dívám se na silnici - nikde nic. Podíval jsem se na asfalt pořádně zblízka a uviděl jsem v asfaltu malinkatou červenou tečku. Dodnes nevím, co to bylo - možná jen nějaký Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D :lol: :lol: :lol: :lol:
Mé multiple se naštěstí nic nestalo.
Je to prostě výhoda mít TAKOVÝ AUTO.
:lol: :lol: :lol: nebylo to minulej pátek na D1 u Jihlavy? Jel se svou Mulťou tak na čtvrt plynu (ani né) něco kolem 170km/h a vidím tam stát Multiplu, kolem chodil nějakej chlápek (a byl ti dost podobnej) pořád čučel do země a děsně se smál. Tak jsem přibrzdil, a koukám, na zemi v asfaltu se třese taková malá tečka, takovej pidi angličák, no hned mě napadlo to bude něco tak malýho, že bys to na silnici přehlídl jako nic. No koukám, Multipla je v cajku tak sem zase přidal a jel dál...
www.minimaxa.cz
mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Příspěvek od mkn »

Minimaxa píše:
mkn píše:Jó, ještě něco. Nedávno si to tak jedu se svojí Multiplou, prázdná silnice - nikde nikdo - no prostě pohoda! Ale najednou jakoby to trochu drnclo. Jako kdybych přejel nějakej bobek či co. Zastavil jsem, couvnul jsem, vystoupil jsem a dívám se na silnici - nikde nic. Podíval jsem se na asfalt pořádně zblízka a uviděl jsem v asfaltu malinkatou červenou tečku. Dodnes nevím, co to bylo - možná jen nějaký Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D :lol: :lol: :lol: :lol:
Mé multiple se naštěstí nic nestalo.
Je to prostě výhoda mít TAKOVÝ AUTO.
:lol: :lol: :lol: nebylo to minulej pátek na D1 u Jihlavy? Jel se svou Mulťou tak na čtvrt plynu (ani né) něco kolem 170km/h a vidím tam stát Multiplu, kolem chodil nějakej chlápek (a byl ti dost podobnej) pořád čučel do země a děsně se smál. Tak jsem přibrzdil, a koukám, na zemi v asfaltu se třese taková malá tečka, takovej pidi angličák, no hned mě napadlo to bude něco tak malýho, že bys to na silnici přehlídl jako nic. No koukám, Multipla je v cajku tak sem zase přidal a jel dál...


Jasně :lol: :D :lol: :D :lol: :D
Multipla 1.6 16V - červená-metal
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

A do něj!!! :lol: :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stifmajstrABARTH píše:A do něj!!! :lol: :lol:
:P :P :P
www.minimaxa.cz
mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Příspěvek od mkn »

Ok, měl jsem za to, že tato rubrika vznika proto aby se tu seskupily pozitivní názory a zjištění o vlastnostech Multiply. Domnívám se, že když se kdokoli rozhoduje pro koupi auta, vychází ze svých finančních možností a svých potřeb - tedy co od auta chce. Zrovnatak jsme postupovali my. Nechtěl jsem Multiplu vyzdvihovat nad ostaní auta, protože každé auto má něco do sebe, a pro každého může být výhodou-předností auta něco jiného, takže ve svých 4 výhodách, které jsem uvedl výše, jsem popsal, čím je zrovna pro mě Multipla zajímavá. Může se to někomu, kdo jezdí v autě naprosto odlišném zdát absurdní.

5. díky děleným postraním zpětným zrcátkům se dobře parkuje např. u obrubníků. :wink:
6. Když vylezu ze supermarketu, nemusím dlouho přemýšlet, kde parkuju, stačí skouknout parkoviště a moje Multipla většinou vyčnívá v řadě aut a já vyrazím správným směrem. :lol: :lol: :lol:
Multipla 1.6 16V - červená-metal
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

mkn píše:Ok, měl jsem za to, že tato rubrika vznika proto aby se tu seskupily pozitivní názory a zjištění o vlastnostech Multiply. Domnívám se, že když se kdokoli rozhoduje pro koupi auta, vychází ze svých finančních možností a svých potřeb - tedy co od auta chce. Zrovnatak jsme postupovali my. Nechtěl jsem Multiplu vyzdvihovat nad ostaní auta, protože každé auto má něco do sebe, a pro každého může být výhodou-předností auta něco jiného, takže ve svých 4 výhodách, které jsem uvedl výše, jsem popsal, čím je zrovna pro mě Multipla zajímavá. Může se to někomu, kdo jezdí v autě naprosto odlišném zdát absurdní.

5. díky děleným postraním zpětným zrcátkům se dobře parkuje např. u obrubníků. :wink:
6. Když vylezu ze supermarketu, nemusím dlouho přemýšlet, kde parkuju, stačí skouknout parkoviště a moje Multipla většinou vyčnívá v řadě aut a já vyrazím správným směrem. :lol: :lol: :lol:
5. to dokáže i Ducato,má podobná zrcátka,akorát větší
6. když si před tebe stoupne Hyundai SantaFe , nebo BMW X5 či jiný tank.uvidíš prd :lol:
Zdeněk N
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 02 úno 2008, 17:59
Bydliště: Čelákovice

Příspěvek od Zdeněk N »

No přátelé když to tady tak sleduji, musím se taky přidat.Multina je mým 24 autem.Myslím, že můžu trochu srovnávat.Měl sem sedany, kombi,sporťáky,off roada,dodávky.. po tom všem musím říct, že multina je opravdu jiná.Po zhruba 800 000km mě řízení auta už opravdu nenaplňovalo, ale teď si to zase užívám.(nekecám) :D
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

Zdeněk N píše:No přátelé když to tady tak sleduji, musím se taky přidat.Multina je mým 24 autem.Myslím, že můžu trochu srovnávat.Měl sem sedany, kombi,sporťáky,off roada,dodávky.. po tom všem musím říct, že multina je opravdu jiná.Po zhruba 800 000km mě řízení auta už opravdu nenaplňovalo, ale teď si to zase užívám.(nekecám) :D
24 aut ?? to si zloděj aut,nebo autobazarník? :shock:
Zdeněk N
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 02 úno 2008, 17:59
Bydliště: Čelákovice

Příspěvek od Zdeněk N »

To néé.Jenom když sem v autě seděl denně a ujel 300km, tak mě přestalo po čase bavit a potřeboval sem změnu, jinak bych se zbláznil.Taky děti byli malé a manželka to musela objezdit, takže musela mít svoje, proto to naskakovalo.Tolik na vysvětlenou.V současné době už to tak nestřídám, protože pracuji v místě bydliště.
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

Zdeněk N píše:To néé.Jenom když sem v autě seděl denně a ujel 300km, tak mě přestalo po čase bavit a potřeboval sem změnu, jinak bych se zbláznil.Taky děti byli malé a manželka to musela objezdit, takže musela mít svoje, proto to naskakovalo.Tolik na vysvětlenou.V současné době už to tak nestřídám, protože pracuji v místě bydliště.
To je na psychiatra :roll: .Kdes bral peníze na novější auto ? Sám jsem vystřídal 5 aut a nelze auto prodat za nákupní cenu.Po 300 km přestalo bavit.Být tvoje manželka tak se rozvedu a odstěhuju k mamince i s dětma
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“