Samé dobré zprávy - pište zjištěné výhody Multiply :)

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

UKONČEME TO....

Příspěvek od petr69 »

Nechci nikomu nic vnucovat, ale .... :arrow: Pokud stifmajstrABARTH nechápe, že nechápe, tak prostě ignorujme jeho názory a bavme se o tom, o čem toto fórum je. :!:
Obrázek

... nechcete někdo porovnávat Mulťase s Mazdou MX5 :?: Nepochybě by to byla plodná diskuse :P ...a rád se do ní zapojím :D
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: UKONČEME TO....

Příspěvek od Minimaxa »

petr69 píše:Nechci nikomu nic vnucovat, ale .... :arrow: Pokud stifmajstrABARTH nechápe, že nechápe, tak prostě ignorujme jeho názory a bavme se o tom, o čem toto fórum je. :!:
Obrázek

... nechcete někdo porovnávat Mulťase s Mazdou MX5 :?: Nepochybě by to byla plodná diskuse :P ...a rád se do ní zapojím :D
OK, jak vozíš v mazdě štafle? mě se vejdou čtyřky štafle akorát za přední sedadla na šířku auta :lol:
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Dáš v té Miatě tři sedačky dozadu :?: :lol:
1,6 16V BiPower
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Alda píše:Dáš v té Miatě tři sedačky dozadu :?: :lol:
asi myšleno dětské autosedačky, je to asi měsíc, stála u nás na parkovišti Mulťa, kouknu dovnitř, a tam 4 autosedačky, tři vzadu a jedna ve předu uprostřed. po chvilce se přihnaly dvě maminy se čtyřma dětma, nasoukaly to dovnitř a upalovaly pryč. no ale to do picasa nebo sceniku prostě nedáš :lol: :lol: :lol: (imho ani do mazdy :P :P :P )
Naposledy upravil(a) Minimaxa dne 27 bře 2008, 16:30, celkem upraveno 1 x.
www.minimaxa.cz
peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od peta »

Mám štěstí, že mám volant tam kde má být :D Obrázek
Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

Re: UKONČEME TO....

Příspěvek od petr69 »

Minimaxa píše:
petr69 píše:Nechci nikomu nic vnucovat, ale .... :arrow: Pokud stifmajstrABARTH nechápe, že nechápe, tak prostě ignorujme jeho názory a bavme se o tom, o čem toto fórum je. :!:
Obrázek

... nechcete někdo porovnávat Mulťase s Mazdou MX5 :?: Nepochybě by to byla plodná diskuse :P ...a rád se do ní zapojím :D
OK, jak vozíš v mazdě štafle? mě se vejdou čtyřky štafle akorát za přední sedadla na šířku auta :lol:
Když sundám střechu, tak můžu vozit třeba 6 metrový žebřík - jen musím dávat pozor na dráty vysokého napětí :lol: :lol: :lol:
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

Příspěvek od petr69 »

Alda píše:Dáš v té Miatě tři sedačky dozadu :?: :lol:
Když dám na zadek "rošt" na kufry, tak bych tam nějakou mohl přidělat ... :roll: ale pravda, byly by asi jen 2, zády ke směru jízdy a asi by tam na děti trochu foukalo :twisted:

...ale proto mám přeci ještě i svého Mulťase :wink: :wink:
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

Příspěvek od petr69 »

Minimaxa píše:
Alda píše:Dáš v té Miatě tři sedačky dozadu :?: :lol:
asi myšleno dětské autosedačky, je to asi měsíc, stála u nás na parkovišti Mulťa, kouknu dovnitř, a tam 4 autosedačky, tři vzadu a jedna ve předu uprostřed. po chvilce se přihnaly dvě maminy se čtyřma dětma, nasoukaly to dovnitř a upalovaly pryč. no ale to do picasa nebo sceniku prostě nedáš :lol: :lol: :lol: (imho ani do mazdy :P :P :P )
To byl taky první důvod (ještě jsem neznal její ostatní přednosti), proč jsem do Multi šel - 2 děti už mám, třetí bude do měsíce a se 4. taky počítáme...jen tu druhou maminku bych už neměl kam dát :wink: :wink:

P.S. To, že rodinu do mazdy nedám (jsou tam opravdu jen 2 sedačky), je někdy velká výhoda - pokud si chceš vyvětrat hlavu (z venku i uvnitř), tak je to optimální :twisted: :!:
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
Vítek
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 06 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Ivančice

Příspěvek od Vítek »

Mulinka je prostě nej a jediná
a vo vo vo tom to je, né :lol:
R Espace 03' 1,9 dCi, Obrázek
EX - F Multipla 99' 1,6 16V 100, Obrázek, Š Felicia Combi 96' 1,3 MPi, Š Favorit 93' 135L
stillo
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 pro 2007, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stillo »

Odkedy jazdím Multiplou, mám neuveritelnú radosť z toho:

- že môžem sledovať ľudí v meste na zastávkach, ako sa obracajú za autom
- že keď sa po tankovaní na pumpe vraciam do auta, moja manželka ako pasažier vyzerá akoby sme sa hnevali a každý sedel "v inom kúte" :lol:
- že môžem sledovať pohľady majiteľov Renaultov Scenic, keď ich prebieham na ceste
- nehľadám ju na parkovisku
- keď odchádzam od zaparkovanej Multiply, vždy sa s radosťou za ňou otočím a manželka nežiarli :lol:
- že pri vystupovaní nemusím doslova vypadávať z auta ako pri "konfekčných modeloch"
- toho, že mi nejaký zasran neukradne anténu zo strechy
- že nemusím čistiť celé predné sklo od ľadu (nedočiahnem) :)
- že nemusím často umývať strechu


A hlavne z toho, keď stretnem na ceste niektorého z Vás :D

Psychologicky:
Akosi som si na cestách začal všímať Renault Scenic, Espace, a VW TOURAN. Predtým "vôbec" neexistovali.
Multipla 1.6 16V, 12/2007
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

To se ti lidé otáčejí i za novou? Co na ní jen vidí :?: :lol:
Jinak souhlasím, ještě bych dodal, že mne řízení Multiny nepřestalo bavit i po 1,5 roce co ji mám. To se o jiných autech předtím říct rozhodně nedalo. Řízení jsem bral jako nutnost a ne jako dnes - radost.
1,6 16V BiPower
Uživatelský avatar
Mellow
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 úno 2008, 02:41
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Autosalón Lipsko

Příspěvek od Mellow »

Až do neděle 13. dubna 2008 máte možnost navštívit v německém Lipsku mezinárodní autosalon. Doporučuju: 1) je to blízko 2) do všech aut vás pustí 3) vstupné pro dospělého na jeden den je 10,50 Euro

http://www.ami-leipzig.de/
(radím vyrazit dnes nebo zítra, v pátek a o víkendu už tam bude moc lidí)

Za celý den jsem viděl jen jednu Multiplu - novou, bílou, na dálnici. Na pompézním stánku Fiatu byste ji bohužel hledali marně. :( Prezentace probíhá především ve stylu 500 a nové Cromy.

Nové Berlingo resp. Peugeot Partner Teepee nevypadají vůbec špatně. A proč to sem píšu? Spoustu nových věcí, které přináší, známe už z Multiply. ;)
Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Příspěvek od pacholda »

Oceňuji, že když zapomenu zapnout světla, tak na to přijdu hned na první křižovatce, při prvním kontaktu s páčkou blinkru.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Tak to ne, to mají i Renaulty světla + blinkry na jedné páčce...
1,6 16V BiPower
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Já myslím, že to Pacholda myslel tak, že ta páčka je na konci na jedné straně plochá a pokud není pootočená do polohy svítící, poznáš to když dáš blinkr že nesvítíš, nebo se pletu? :?: :lol:
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“