ČISTÁ TEÓRIA

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

já bych Mloka nahradil snad možná Citroenem C4 Picasso.Taky taková moderna,ale na Multiplu není v podstatě konkurence.V reálu vyměním,svoji multu za novější z roku cca 2002-3 (starý model) v "plný palbě".
Reklama
 

Uživatelský avatar
godolphin
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 21 črc 2007, 16:18
Bydliště: Slovenská republika - LEVOČA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od godolphin »

darko píše:já bych Mloka nahradil snad možná Citroenem C4 Picasso.Taky taková moderna,ale na Multiplu není v podstatě konkurence.V reálu vyměním,svoji multu za novější z roku cca 2002-3 (starý model) v "plný palbě".

No ja tiež v reále vymením Multi za Multi ale už za tú novú, poškulujem po nej na nete už štvrť roka a páči sa mi čím ďalej tým viac....a to sa mi zo začiatku Nuova Multi absolútne nepáčila...ale dnes.... :lol:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Fiat Multipla 1.6 Benzín, rok výroby 1999
www.fiat-multipla.estranky.cz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

godolphin píše:
darko píše:já bych Mloka nahradil snad možná Citroenem C4 Picasso.Taky taková moderna,ale na Multiplu není v podstatě konkurence.V reálu vyměním,svoji multu za novější z roku cca 2002-3 (starý model) v "plný palbě".

No ja tiež v reále vymením Multi za Multi ale už za tú novú, poškulujem po nej na nete už štvrť roka a páči sa mi čím ďalej tým viac....a to sa mi zo začiatku Nuova Multi absolútne nepáčila...ale dnes.... :lol:
nová multipla už není to pravé ořechové.Je to v podstatě kompromis,aby se líbila (a hlavně prodávala) u konzervativnějších zákazníků.Nemá ale tak uhlazené tvary jak Fiat Idea,spíš mi to připomíná zepředu dodávku.A ten černočerný,volswagenovský interier..brrrrrr
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

darko píše:
godolphin píše:
darko píše:já bych Mloka nahradil snad možná Citroenem C4 Picasso.Taky taková moderna,ale na Multiplu není v podstatě konkurence.V reálu vyměním,svoji multu za novější z roku cca 2002-3 (starý model) v "plný palbě".

No ja tiež v reále vymením Multi za Multi ale už za tú novú, poškulujem po nej na nete už štvrť roka a páči sa mi čím ďalej tým viac....a to sa mi zo začiatku Nuova Multi absolútne nepáčila...ale dnes.... :lol:
nová multipla už není to pravé ořechové.Je to v podstatě kompromis,aby se líbila (a hlavně prodávala) u konzervativnějších zákazníků.Nemá ale tak uhlazené tvary jak Fiat Idea,spíš mi to připomíná zepředu dodávku.A ten černočerný,volswagenovský interier..brrrrrr
Paradox je, že po Faceliftu se prodává míň, než před ním...
Karlík
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2007, 08:51
Bydliště: Týn nad Vltavou

Příspěvek od Karlík »

Třeba my už máme doma dvě :D
Stilo MW 1.4 16V
Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Příspěvek od pacholda »

Netušíte někdo kdy FIAT plánuje další facelift, či snad dokonce ukončení výroby našeho miláčka? Ne že bych si to snad přál, ale jestliže se špatně prodává (viz Globusmanův příspěvek), není to důvod k ukončení projektu?!

Nejlepší variantou pro nás fandy by byl facelift "zpět ke kořenům" + modernizace techniky a větší nabídka motorů.

Jinak jako jediné srovnatelné auto (kromě ceny) je snad Honda F-RV - ale to už se tu probíralo.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Karlík píše:Třeba my už máme doma dvě :D
A přijedeš nám je ukázat na sraz???
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

no co jsem slyšel ze zákulisních drbů, dával bych Multiple Nuovo tak 2 roky a bude s výrobou ámen :roll:
www.minimaxa.cz
Karlík
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2007, 08:51
Bydliště: Týn nad Vltavou

Příspěvek od Karlík »

S tím srazem ještě uvidim jak na tom budu s časem, ale rád bych se zajel podívat.

Jinak kdyby skončili současnej model za 2 roky tak si myslim že je to akorát tak čas nahradit ho novým modelem. Protože tenhle je víceméně jenom faceliftem toho původního. Vnitřek včetně ovládacích prvků zůstal úplně stejnej a podle mě i podstatná část skeletu a plechařiny.
Takže už by mohli překvapit s něčím opravdu novým :D
Stilo MW 1.4 16V
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

o další modernizaci pochybuju, dělají další dvě MPV, Ulysse a Ideu, takže Multiple jako modelu nedávám moc šancí
www.minimaxa.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Re: ČISTÁ TEÓRIA

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

godolphin píše:Vážení majitelia Multipiel, veľmi by ma zaujímalo a berte túto tému skôr ako taký úlet, že aké auto by ste si v súčasnosti kúpili keby ste sa čisto teoreticky rozhodli že už s Multi končíte :?:
az si multiplu koupim :arrow: a pak s ni budu chtit skoncit :arrow: urcite si koupim toyotu landcruiser V8 :D
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Uživatelský avatar
godolphin
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 21 črc 2007, 16:18
Bydliště: Slovenská republika - LEVOČA
Kontaktovat uživatele:

Re: ČISTÁ TEÓRIA

Příspěvek od godolphin »

stifmajstrABARTH píše:
godolphin píše:Vážení majitelia Multipiel, veľmi by ma zaujímalo a berte túto tému skôr ako taký úlet, že aké auto by ste si v súčasnosti kúpili keby ste sa čisto teoreticky rozhodli že už s Multi končíte :?:
az si multiplu koupim :arrow: a pak s ni budu chtit skoncit :arrow: urcite si koupim toyotu landcruiser V8 :D
No pozri priateľko otázka bola smerovaná na majiteľov Multiniek, ak si to nepochopil bohužiaľ....ja nie som zvedavý na Tvoje "výplody"...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Fiat Multipla 1.6 Benzín, rok výroby 1999
www.fiat-multipla.estranky.cz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČISTÁ TEÓRIA

Příspěvek od Alda »

godolphin píše:
stifmajstrABARTH píše:
godolphin píše:Vážení majitelia Multipiel, veľmi by ma zaujímalo a berte túto tému skôr ako taký úlet, že aké auto by ste si v súčasnosti kúpili keby ste sa čisto teoreticky rozhodli že už s Multi končíte :?:
az si multiplu koupim :arrow: a pak s ni budu chtit skoncit :arrow: urcite si koupim toyotu landcruiser V8 :D
No pozri priateľko otázka bola smerovaná na majiteľov Multiniek, ak si to nepochopil bohužiaľ....ja nie som zvedavý na Tvoje "výplody"...
No pozri priateľko, na to si budeš asi muset zvyknout.
1,6 16V BiPower
Uživatelský avatar
godolphin
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 21 črc 2007, 16:18
Bydliště: Slovenská republika - LEVOČA
Kontaktovat uživatele:

Re: ČISTÁ TEÓRIA

Příspěvek od godolphin »

Alda píše:
godolphin píše:
stifmajstrABARTH píše: az si multiplu koupim :arrow: a pak s ni budu chtit skoncit :arrow: urcite si koupim toyotu landcruiser V8 :D
No pozri priateľko otázka bola smerovaná na majiteľov Multiniek, ak si to nepochopil bohužiaľ....ja nie som zvedavý na Tvoje "výplody"...
No pozri priateľko, na to si budeš asi muset zvyknout.
...viem, už ho tu "pozorujem" dlhšie je to týpek - rýpal....ale každý sme nejaký :lol:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Fiat Multipla 1.6 Benzín, rok výroby 1999
www.fiat-multipla.estranky.cz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kadla
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 19 úno 2007, 18:22
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kadla »

Odkedy mam Multinu, tak ma ine auta nezaujimaju a naozaj neviem, co by som si kupil. Niekde na nete som cital, ze vyroba Multi tento rok konci a bez nahrady.
Multijet 141PS, 247 Nm, r.2007
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“