FIAT People - blbina roka

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět

Považujete FIAT People za prínos pre majiteľa?

Anketa končí za 03 led 2009, 12:08

ÁNO, je určite to využijem
0
Žádná hlasování
NIE, je to zbytočnosť
5
71%
Nepoznám "FIAT People"
2
29%
 
Celkem hlasů: 7

stillo
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 pro 2007, 12:54
Kontaktovat uživatele:

FIAT People - blbina roka

Příspěvek od stillo »

Neviem, či niekto z vás zaháčil o nápad a hurá kampaň FIATa na Slovensku - stránku FIAT People (www.fiatpeople.sk).

Za každých 50,-Sk vydaných v servisa FIATa, získate 1 Fiat people bod.
Za 3950 bodov/Sk si môžete vybrať napr. tričko FIAT Yamaha.

Takže stačí FIATu zaplatiť 197 500,-Sk a máte čo (hádam ani) nepotrebujete.
Áno, určite sa FP body dajú získať aj ináč, alebo si môžem kúpiť celú flotilu vozidiel a ich servisovať i body získať rýchlejšie.
http://www.fiatpeople.sk/fiatpeople/bonusove-body/

Pripomína mi to frašku "Shell SMART karta".

Našiel v tom niekto z Vás (pre zákazníka) konkrétny prínos?
Multipla 1.6 16V, 12/2007
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

no jestli je to az takhle nemozny jak pises tak je to hloupost...ale smart karta od shelu je dobra mame doma komplet sbirku ferari autaku na natahovani, auticko na ovladani(kabelem) ksiltovku....a nespocet slevovych kuponu do mekace sme uz pouzili....
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Shell karta je dobrá ja mám iež kopec vecí za natankovaný benzín ale zbierať body za servis je blbosť to by som sa musel tešiť že idem do OE servisu a to teda nemusím!!!!
Ale čo musí každé auto to je tankovať a prečo nevytlcť nejaké veci z toho že chodím tankovať no nie? 8)
vymenil som body za nay poukaz a kúpil autorádio a este mám aj antikorovú rýchlovarnú kanvicu,a telku pre decká. Takže spokojnosť .
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: FIAT People - blbina roka

Příspěvek od autoholik »

no mna osobne potesilo, ze som fiatpeople zaregistroval este na zaciatku a bol som tak medzi prvymi, ktori dostali fiatpeople tricko. okrem vyuzitia na zrazoch je pouzitelne aj na kazdodenne nosenie :D
ja im to kvitujem, ale je to strasne mrtve a nie celkom domyslene...
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: FIAT People - blbina roka

Příspěvek od Chevron »

Asi tak nejak, jedinej prinos je triko fiat people :lol:

chtel sem plysoveho medvidka fiat ale to bych si musel asi koupit novy auto abych na neho mel body :lol:
WWW.CHEVRON-RACING.COM - tuningové a náhradní díly nejen na italská auta
WWW.NOVITEC.CZ - tuning díly pro Ferrari, Maserati, Alfa Romeo a Fiat
WWW.POWERFLEX.CZ - polyuretanové silentbloky
WWW.RAGAZZON.CZ - sportovní výfukové systémy s homologací
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: FIAT People - blbina roka

Příspěvek od Acirek »

Tak já nevím. Záleží z jakého pohledu na to koukáte :D
Poslední dobou všichni natahují ruku, když se někam registrují a žádají velké výhody. Člověk by se měl registrovat někam protože té myšlence věří a ne z vidiny zisku.
Jestli jsem pochopil podstatu Fiat People, jde o to vytvořit komunikační web nejen příznivců značky Fiat, ale všeho italského. Je jasné, pokud budu chtít vařit, že si najdu kuchařku na internetu a nebudu hledat na Fiat People. Vše se teprve rozjíždí a v této ekonomické době je to složité víc než kdy jindy.
Věrnostní programy jsou všeobecné lákadlo. Fiat People není jako akce u benzínky, kde se každý předhání, aby jsi tankoval u nich a získal autíčko za 39,-Kč (mám pochopitelně celou edici).
Myslím si, pokud se celý projekt rozjede, že bude na řadě i velký sraz všech Fiatů v republice a na Slovensku. Já osobně bych to rád jednou zažil. Spousty kamarádů z různých Fiat klubu o tom mluví,ale nikdo to nikdy nedal dohromady. Třeba se to časem podaří prostřednictvím Fiat People :D

Pokud budu chtít něco z reklamních předmětů Fiat, nebudu se je snažit získat nějakou registrací, ale klidně si je koupím. Jsem členem Fiat People, ale ne protože jsem chtěl tričko (přišlo poštou) a nebo, že plánuji za body pořídit medvídka.
Prostě mám rád značku Fiat a lidi kolem něj.

Lidičky okolo Fiatů mají velké srdíčko a pokud mají svého Fiátka rádi, neváhají a do podobného projektu vstoupí.

Když jsme zakládali Fiat Multipla klub, bylo to dost náročné,ale teď vím, že lidičky v klubu svojí Multinku milují a proto jsou v klubu. Pochopitelně nabízíme nějaké výhody,ale lidi se raději sejdou a popovídají si, než aby mávali kartičkou u partnera a žádali slevu :D

Berte to prosím jako názor :D
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
stillo
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 pro 2007, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Re: FIAT People - blbina roka

Příspěvek od stillo »

Dôvodom, prečo som sa na FIAT People zaregistroval bol, že ma ihneď oslovilo to hlavné: slogan FIAT People a nápad.
No čakal som, že za tým pôjde niečo viac a hlbšie ako len prvá (a posledná) vlna nápadu.
Začínam pochybovať, že ten nápad sa dostane ďalej.

O reklamných predmetoch, darčekoch a zbieraní bodov mám svoj názor...

Len taký detail: nálepka FIAT People - bola by asi 2x užitočnejšia ak by sa dala nalepiť na sklo auta, a nie zvonka... detail, ale chýba.

Vystihol si to (...lidičky v klubu svojí Multinku milují a proto jsou v klubu... Prostě mám rád značku Fiat a lidi kolem něj.).
Páčil sa mi nápad s Multiplou 2008 oblepenou info o Guinessovom rekorde.
Čo tak v rámci Multipla klubu dať možnosť kúpiť si také isté nálepky. Aj zo srandy, a z toho, keď už ľudia na ulicy čumia na Multiplu, nech vedia "s akým autobusom majú tú česť" ;-)
Multipla 1.6 16V, 12/2007
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: FIAT People - blbina roka

Příspěvek od Globusman »

stillo píše:
Len taký detail: nálepka FIAT People...
Tys dostal nějakou nálepku? Já teda jen kartu...
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“