řídící jednotka

Všeobecná témata týkající se motoru, např. servo, topení, rozvody apod.

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
halinakostrhunova
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2007, 12:24
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

řídící jednotka

Příspěvek od halinakostrhunova »

Zdravim mám problém s multinkou 16v 100 jede na 3 válce mám nové svíčky kabely snímač klepání a po připojení na diagnostiku nepálí 3 válec přehodil jsem vstřiky a pokaždé to ukáže 3 válec nepálí nevíte někdo jestli by to mohla být řídící jednotka a kde ji sehnat
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: řídící jednotka

Příspěvek od majco »

halinakostrhunova píše:Zdravim mám problém s multinkou 16v 100 jede na 3 válce mám nové svíčky kabely snímač klepání a po připojení na diagnostiku nepálí 3 válec přehodil jsem vstřiky a pokaždé to ukáže 3 válec nepálí nevíte někdo jestli by to mohla být řídící jednotka a kde ji sehnat
a co zapalovací cífka :lol: Obrázek
pozice 9---oe číslo 46480361---daj do vyhladávača www.pop-art.cz a daj číslo--- MM BAE920AX
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
halinakostrhunova
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2007, 12:24
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od halinakostrhunova »

dik za radu zitra to skusim
Piml
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 06 úno 2007, 13:41
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piml »

cau nechci radit setkal jsem se s necim podobným na benzínovím puntu vyměnily se svicky kabely vstřiky kontrola jednotky nakonec tesnení pod hlavou a nic bya prasklá pružina ventilu tak kdyby to pomohlo zacni tim nejednodusim at to dobře dopadne
Multipla 1,9JTD 2001 110PS
miro9
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 20 bře 2008, 19:43

Příspěvek od miro9 »

Ahoj,pokial mas stale problem ze ide na tri valce,mozu to byt vackove hriadele,a javi sa to ako keby bola chyba v riadiacej jednotke.Miro
houmr
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 03 lis 2009, 10:50

Re: řídící jednotka

Příspěvek od houmr »

Rád bych se zeptal, kde se nachází v Multiple řídící jednotka, jak moc je komplikované jí vymontovat a zase vrátit zpět, popř. jestli jejím odpojením a pak zase vrácením nevzniknou nějaké problémy. Předem dík za zkušenosti. Verze Multiply je 16 Bipower.
Saki
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 14 srp 2006, 11:36

Re: řídící jednotka

Příspěvek od Saki »

(1.6 16V BiPower r. v. 2000)
Ahoj,
problém s řídící jednotkou jsem řešil. Dlouho jsem nemohl přijít na to v čem je chyba. Přijel jsem do garáže vyměnit svíčky a už neodjel. Auto velice špatně startovalo. Vytáhnul jsem palivový vstřik z válce, kt. byl špatný a pustil zapalování tryska neustále dávala palivo. Taxem odpojil baterku vytáhnul ŘJ a odvezl k chlapíkovi, kt. mi ji za 1 den za 1500kč opravil. Ale už sem o tom někde psal na tomto fóru zkus pohledat.
Pokud máš nějaké další dotazy odpovím.
S poztdravem
Ještě bych po opravě doporučil zajít na diagnostiku, ale na nějakou lepší.

SAki
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - všeobecně“