Budu mit Multinku brzy :)

Představte svoje Multinky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

rozvícená kontrolka vstřiku oznamuje jiný, tedy menší či větší plnící tlak než na který je vstřikovač nastavený, tedy buď je vstřikovač v háji, nebo jsi natankoval nekvalitní naftu, buďto je v ní nějaký bordel, nebo voda. Ve většině případů stačí nalít do nádrže kvalitní aditivum a po pár ujetých km kontrolka zhasne a každopádně tankovat kvalitní naftu, pokud nic z toho nepomuže, připrav se na nový vstřikovač.
www.minimaxa.cz
Reklama
 

Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Mě to zlobívalo taky. Přestalo to poté, co jsem místo nafty začal tankovat Shell V Pover Diesel.
mt3
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 14 led 2008, 10:46
Kontaktovat uživatele:

Zkusim aditivum

Příspěvek od mt3 »

No jelikoz mam pres trictvrte nadrze, tak musim zkusit nejake aditivum. poradite jake? Zatim to sviti jenom obcas, a vzdy tak po 5 az 10 km jizdy, ale kdyz se rozsviti, tak uz nezhasne, az do noveho startu. Bral jsem tady u nas od Totalu naftu, tak nevim ze by byla vazne spatna? Diky kluci, Martin
mt3
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 14 led 2008, 10:46
Kontaktovat uživatele:

Aditivum

Příspěvek od mt3 »

tak jsem jel na Shellku, koupil jsem aditivum Shell, nalil jsem totam, a je to jeste horsi, uz se rozveci skoro hned jak se rozjedu, ale auto jede uplne normalne, nekouri, tahne, tak vubec nevim...
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum

Příspěvek od Globusman »

mt3 píše:tak jsem jel na Shellku, koupil jsem aditivum Shell, nalil jsem totam, a je to jeste horsi, uz se rozveci skoro hned jak se rozjedu, ale auto jede uplne normalne, nekouri, tahne, tak vubec nevim...
Bude to chvilku trvat. Musí se ti ten systém pročistit. Někomu to trvá třeba dvě plné nádrže. Taky by možná stálo za to vyměnit palivovej filtr. Schválně - kdys ho naposled měnil? No a pokud nic nezabere, tak bude asi něco fakt se vstřikama...
Uživatelský avatar
tatko Tom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 421
Registrován: 08 úno 2018, 12:05
Bydliště: Prievidza

Re: Budu mit Multinku brzy :)

Příspěvek od tatko Tom »

Viem - stará téma.
Rok som aj ja šťastným majiteľom Mulinky, je to skvelé auto.
Aditíva - do nafty VIF, všade Metabond...poteniu okien výborne bráni silikónová podstielka pre mačky, nasypaná do punčochy, pohodená pod čelným skolom (aj v manželkinom Punte) :)
2004 Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9 JTD (84.5 kW / 115 PS
Multipla JTD r.v. 2005 (zabavila mi ju manželka a učí ju na benzín :D :D :D )
Punto 1.9JTD - - r.v. 1999 - EX)
(Punto 1.1 - r.v. 1995 - EX)

...
Škoda 120 LS
Wartburg 353
...
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Naše Multinky“