Dobrý servis

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Miroslav
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 kvě 2009, 17:29

Dobrý servis

Příspěvek od Miroslav »

Máte-li někdo tip na dobrý značkový, ev. neznačkový servis v Západočeském kraji (CH,SO,KV,TC), prosím doporučte. Koupil jsem si v Německu Multiplu JTD z r. 2003 a měl bych s ní na prohlídku po 120 000 km (STK a emise jsou v pohodě, nyní čekám na značky). Myslím, že na první prohlídku bych měl jít do značkového servisu. Ale nevím zda to má cenu (kvalita práce a ceny?). Děkuji za radu, zdravím a ať Vám to frčí. Míra
Reklama
 

Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis

Příspěvek od kubiii »

Miroslav píše:Máte-li někdo tip na dobrý značkový, ev. neznačkový servis v Západočeském kraji (CH,SO,KV,TC), prosím doporučte. Koupil jsem si v Německu Multiplu JTD z r. 2003 a měl bych s ní na prohlídku po 120 000 km (STK a emise jsou v pohodě, nyní čekám na značky). Myslím, že na první prohlídku bych měl jít do značkového servisu. Ale nevím zda to má cenu (kvalita práce a ceny?). Děkuji za radu, zdravím a ať Vám to frčí. Míra

Pokud nehodláš Mloka záhy prodávat (a kvůli tomu mít v servisce razítka origo servisu), tak bych se na značkový servis nevázal. Co jsem četl na různých fiaťáckých fórech, tak značkové servisy jsou většinou naprosto otřesný (jak přístup, tak kvalita), raději si tu nech poradit - jak píšeš - někoho solidního ve svém okolí...

Já su z Brna, takže ti v tomto nepomůžu :)
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Icho
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 14 říj 2010, 20:18
Bydliště: U Mníšku pod Brdy

Re: Dobrý servis

Příspěvek od Icho »

Ahoj bratři mloci
Poradíte někdo dobrý servis? Konkrétně se mi jedná o výměnu spojky. Sám si na to netroufám, prý je to u tohoto vozu pěkná rasovina. Jsem od Mníšku pod Brdy, Praha není problém. Díky.
Fiat Multipla BiPower r.v. 2000
majk.m
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2011, 16:14

Re: Dobrý servis

Příspěvek od majk.m »

Dobrý servis v Plesné u Chebu - Jaroslav Hoferic tel:606 434 660 , nebo Jiří Flaksa 723 529 128 . Oba mají s multiplama dost zkušeností. První jmenovaný dělá i veškeré elektro opravy. A případně i místní prodejna autodílů, ten má na multiplu kdeco za dobrý peníz http://www.autodily-vackov.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Pavel Jelen Jelínek
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 13 čer 2012, 21:43

Re: Dobrý servis

Příspěvek od Pavel Jelen Jelínek »

Ahoj, sháním reference na Fiat Rozkoš u Humpolce. Můžete doporučit nějaký servis v okresech HB,ZR, CR a okolí. Díky
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Servis“