Svolávací akce Multipla?

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
ok2clj
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 26 čer 2007, 19:57
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od ok2clj »

Našel jsem na internetu starý článek ... to samé je na multipla.i12.com. Co to v praxi znamená, že při jízdě praskne pružina? :-)
Ono se to totiž týká taky mýho auta :-(

Porsche a Fiat opět svolávají své modely do servisů

19. 2. 2006 | Ondrášík Radek

Německý výrobce luxusně-sportovních vozů Porsche a italská automobilka Fiat jsou nuceny povolat do servisů své vozy. U Porsche jde o model Boxster, 911 a Cayman, u Fiatu o model Multipla.

Porsche svolává několik set vozů zmíněných modelů a jako důvod udává možné problémy s ruční brzdou. Jedná se o vozy, které byly prodány mezi 22. listopadem a 13. prosincem minulého roku.

Fiat povolává svůj MPV model Multipla. Více než 10 000 vozů musí do servisů. Jedná se o vozy vyrobené mezi 1. květnem 1999 a 31. prosincem 2004. Fiat udává jako důvod pro tuto akci možné problémy s pružinami předních kol. Jedná se o vozy s VINem od ZFA18600002026501 až ZFA18600002234408.

Pro bližší informace o těchto svolávacích akcích zkontaktujte svého prodejce, který vám poskytne instrukce jak postupovat.
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

u multiply 99-04 velmi rády pružiny praskají a to hlavně zadní, samozřejmě se to může týkat i předních :wink:
www.minimaxa.cz
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kejml »

1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
XpavelX
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 08 říj 2007, 10:22

Příspěvek od XpavelX »

No, pruzina me za jizdy nedavno praskla... Krome "vrzani" na nerovnostech to nebylo nijak poznat. Akorat zamrzely ty penize za vymenu :-(
-----------------------------------
Multipla 1,6 BiPower, r.v. 2000
mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Re: Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od mkn »

ok2clj píše:Našel jsem na internetu starý článek ... to samé je na multipla.i12.com. Co to v praxi znamená, že při jízdě praskne pružina? :-)
Ono se to totiž týká taky mýho auta :-(

Porsche a Fiat opět svolávají své modely do servisů

19. 2. 2006 | Ondrášík Radek

Německý výrobce luxusně-sportovních vozů Porsche a italská automobilka Fiat jsou nuceny povolat do servisů své vozy. U Porsche jde o model Boxster, 911 a Cayman, u Fiatu o model Multipla.

Porsche svolává několik set vozů zmíněných modelů a jako důvod udává možné problémy s ruční brzdou. Jedná se o vozy, které byly prodány mezi 22. listopadem a 13. prosincem minulého roku.

Fiat povolává svůj MPV model Multipla. Více než 10 000 vozů musí do servisů. Jedná se o vozy vyrobené mezi 1. květnem 1999 a 31. prosincem 2004. Fiat udává jako důvod pro tuto akci možné problémy s pružinami předních kol. Jedná se o vozy s VINem od ZFA18600002026501 až ZFA18600002234408.

Pro bližší informace o těchto svolávacích akcích zkontaktujte svého prodejce, který vám poskytne instrukce jak postupovat.
Dnes jsem byl v servisu na výměně oleje. Když mechanik Mulťu přizdvihnul, zjistil, že jsou prasklé obě přední pružiny. :(
Budou se tedy muset vyměnit. Co se dá dělat. Naše Mulťa spadá do výše uvedeného rozmezí VIN. :(
Multipla 1.6 16V - červená-metal
Uživatelský avatar
nero30
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 17 pro 2008, 18:52

Re: Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od nero30 »

cau co s tym mam robit?tiez mam multu s vin,ktory do toho zapada.mate s tym niekto skusenosti?



mkn píše:
ok2cljenosti? píše:Našel jsem na internetu starý článek ... to samé je na multipla.i12.com. Co to v praxi znamená, že při jízdě praskne pružina? :-)
Ono se to totiž týká taky mýho auta :-(

Porsche a Fiat opět svolávají své modely do servisů

19. 2. 2006 | Ondrášík Radek

Německý výrobce luxusně-sportovních vozů Porsche a italská automobilka Fiat jsou nuceny povolat do servisů své vozy. U Porsche jde o model Boxster, 911 a Cayman, u Fiatu o model Multipla.

Porsche svolává několik set vozů zmíněných modelů a jako důvod udává možné problémy s ruční brzdou. Jedná se o vozy, které byly prodány mezi 22. listopadem a 13. prosincem minulého roku.

Fiat povolává svůj MPV model Multipla. Více než 10 000 vozů musí do servisů. Jedná se o vozy vyrobené mezi 1. květnem 1999 a 31. prosincem 2004. Fiat udává jako důvod pro tuto akci možné problémy s pružinami předních kol. Jedná se o vozy s VINem od ZFA18600002026501 až ZFA18600002234408.

Pro bližší informace o těchto svolávacích akcích zkontaktujte svého prodejce, který vám poskytne instrukce jak postupovat.
Dnes jsem byl v servisu na výměně oleje. Když mechanik Mulťu přizdvihnul, zjistil, že jsou prasklé obě přední pružiny. :(
Budou se tedy muset vyměnit. Co se dá dělat. Naše Mulťa spadá do výše uvedeného rozmezí VIN. :(
mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Re: Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od mkn »

Osobně si myslím, že u 10let starého auta už snad ani výrobce nemůže za nic ručit. Takže se stím asi nedá dělat nic.

Ale také budu rád, když někdo uvede osobní zkušenosti s touto svolávací akcí.
Multipla 1.6 16V - červená-metal
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od kubiii »

To je celkem velký rozmezí 1.květen 99 - 04, co tam asi dávali za blato??? Naštěstí (snad je to štěstí) mám Mloka vyrobenýho v prosinci 98, jen doufám, že to byla středa, a že kucíí opálení už nebyli myšlenkama pod stromečkem :D
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od Globusman »

Když jsem se na tu svolávačku ptal dealera, bylo mi řečeno, že české zastoupení tuto akci nedělalo, protože z té série pravděpodobně žádná nebyla do čech zavezena, že to prý snad posílali jen do států, kam ty dotyčné šly oficiální cestou. Ale nikde jsem to už neověřoval.
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od Václaf »

Tak se jen přidám k ostatním - měl jsem teď v lednu mulťu na výměnu rozvodů a zadních brzd (obložení a prasátka) a mechanik mi řekl, že mám prasklé obě přední pružiny :? . Tak se mi oprava prodražila o necelých 5 tisíc a plánovaná výměna spojky musí cvilku počkat :(
Normální jízdou jsem to nepoznal, takže doporučuji preventivně zkontrolovat pružinky na autíčkách :wink:
Multi 1,9 JTd
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: Svolávací akce Multipla?

Příspěvek od anonyme »

Dá se prosím zjistit prasklá pružina snadno pohledem? Pořád mě totiž něco vzadu chrastí a nevím co. V servisu zatím nic nenašli. Kde se ta pružina láme? Praskají vzadu i vepředu?
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Servis“