Pristrojovka

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
Fiaťák
Příspěvky: 106
Registrován: 30 pro 2017, 13:00
Bydliště: Praha 5 - Košíře

Re: Pristrojovka

Příspěvek od Vilda »

Mě to dělá taky ....

Když rozsvítíš tlumená nebo dálková světla, auto správně předpokládá, že jedeš ve tmě a sníží intenzitu podsvícení palubního přístroje. Aby řidiče nebolely oči.
Fiat Tipo 1.4 T-Jet hatchback 2018
Red Amore
Reklama
 

Uživatelský avatar
Marián601
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 01 dub 2018, 19:41

Re: Pristrojovka

Příspěvek od Marián601 »

Áno je to tak .
Rozsah stlmenia sa dá nastaviť.
Uživatelský avatar
cable
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 09 led 2017, 20:07

Re: Pristrojovka

Příspěvek od cable »

Podle mě je tam někde nějaké čidlo protože mi to občas mění intenzitu i podle světelných podmínek bez ohledu na světla, což je ale zvláštní protože režim auto na světlech nemám a jestli ho tam dali/nedali tak že tam je ale nefunguje se světly kvůli příplatku tak jsou to opravdu čů....i
Fiat Tipo2 HB 1.4 T-jet 88kw Lounge
ex.Fiat Croma 2010 1.9 JTD 110kw
ex. Fiat Bravo2 1.4 16v 66 kw
Homelessbar
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 24 kvě 2018, 19:26

Re: Pristrojovka

Příspěvek od Homelessbar »

tak světelný čidlo je přece na skle se zrcátkem, ale dost pochybuji. U mne se intenzita osvětlení nijak nemění pokud ji nezměním sám.
Řízek
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 03 srp 2017, 14:35

Re: Pristrojovka

Příspěvek od Řízek »

Dle mého pozorování se světla a osvětlení chovají následovně (mám automatické rozsvěcení světel):

Lze nastavit intenzitu jasu přístrojové desky ve 2 režimech. To znamená, že lze nastavit jas pro denní svícení a pro potkávací světla. Při přepnutí světel se přepne i přístrojová deska.

Nicméně pozoruji, že když vyjedu z tunelu a venku svítí slunko, tak se nejprve rozsvítí přístrojová deska a až cca za 5s zhasnou potkávací světla. Zajímavé je, že se někdy stane, typicky při západu slunce, rozsvítí se potkávací světla a přístrojová deska nepohasne.
Uživatelský avatar
Marián601
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 01 dub 2018, 19:41

Re: Pristrojovka

Příspěvek od Marián601 »

Áno je to tak ovláda sa to každé zvlášť.
ja mám úroveň stlmenia prístrojovky v siedmych krokoch a citlivosť rozsvietenia stretávacích v troch možnostiach.
kupoval som Tipo v plnej výbave bez kože a popolníka plus všetky príplatky.
Odpovědět

Zpět na „Tipo 2016“