Topení

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Alion

Topení

Příspěvek od Alion »

Prosím o radu.
Vlastním Regatu 90 S-i.e. a nedávno se mi nějak pokazilo topení. Po zapnutí klíčku mi šipka na elektronickém ovládacím panelu topení ukazuje
dolů a vzduch fouká na čelní sklo. Pokud zmáčknu jakékoliv tlačítko na panelu - udávající směr foukání vzduchu, tak šipka na tento směr skočí, ale motorek ovládající klapku přepínající proudění vzduchu ani nebrnkne a tudíž fouká to pořád na sklo. Raz za čas se mi stane, že po zapnutí klíčku šipka ukazuje na horu (tak jak má). Vzduch proudí samozřejmě na sklo. Po zmáčknutí tlačítka "na nohy" motorek klapku nějak zdechle otočí na nohy. Potom zmáčknu tlačítko na sklo, motorek se opět zdechle přetočí na sklo. Pak zmáčknu zase na nohy a už se motorek ani neozve. Několikrát vyzkoušeno i na místě - v klidu. Nikdy se nestane, že jde jenom dolů a nahoru už ne, nebo že by šel dolů, nahoru, dolů a konec. Proč?
Reklama
 

keschaf
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 30 srp 2005, 15:23

Příspěvek od keschaf »

otvírals to?
i dont think there is anything worse than being ordinary.
Pajda
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 13 zář 2005, 14:43
Bydliště: doma v Praze
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

zkus odpojit baterii nebo vyndat pojistky, někdy mi to taky zlobilo a tohle pomohlo.
Ulysse je vlastní bratr 806 od pažoutů
Alion

Příspěvek od Alion »

Díky, ale už jsem na to asi přišel. Chyba je asi v motorku ovládajícím klapku topení. Když zaškubu drátama, vedoucíma do motorku, tak to chvíli jde. Měl jsem ten motorek rozebraný, ale nic jsem v něm nenašel. Všechno to uvnitř vypadá jako nové. Tak jsem to akorát prostříkal kontoxem a teď to už pár dní funguje. Snad to vydrží. I když kdo ví.
Odpovědět

Zpět na „Regata“