Prosím o Radu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
l.majkl
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 07 lis 2007, 19:00
Bydliště: Olomouc

Prosím o Radu

Příspěvek od l.majkl »

Dobrý den,
potřeboval bych poradit . Mám Regatu 75s, ale motor je tam ze 100 s. Před 14 dny se mi bez žádných předchozích příznaků objevila tato závada:
auto se po přidání plynu udusí, jede jen na volnoběh. Nejsem automechanik, ale přesto něco o autech vím, prošel jsem celou palivovou soustavu od podávacího čerpadla až po karburátor a zapalování je taky v pořádku. karburátor jsem celý rozdělal a také jsem nic nenašel . Je tam karburátor Weber s elekromagnetickou tryskou . která je ovládaná potenciometrem na boku karburátoru, a ten pravděpodobně funguje při jeho pohybu se proud vstřikovaného bezínu změní. Nevím si už rady auto jsem už nabídl k prodeji jako nepojízdné , ale kdyby to šlo opravit byl bych radši. Náhradní díly se mi těžko shání v mém okolí to už nevedou v žádném vrakáči a nejbližší dostupné díly se dají sehnat až v 70 km vdáleném Hulíně. Ještě jsem zapoměl uvést že od projevení této závady mi svítí kontrolka SPI a motor se zadusí vždy po otevření klapky karburátoru. Za radu předem děkuji .
Reklama
 

Kobrej
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2008, 17:22

Příspěvek od Kobrej »

Měl by jste se zaměřit i na zapalování já teda nevím co je tam za typ ale kdyby tam bylo bateriové určitě bych se zkusil podívat na kabely a rozdělovač dál bych se podíval jestli někde nesaje falešní vzduch zkuste vzít čistič karburátorů nebo brzd ve spreji a stříkat kolem sacího potrubí jestli se změní chod motoru tak by to mohlo být těsnění pod sacím potrubím
Odpovědět

Zpět na „Regata“