hladina oleje

Moderátor: peta.smolik

nia
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 zář 2011, 09:58

Re: hladina oleje

Příspěvek od nia »

eště takovej problem kontroloval sem svetla a mám na palubce tlačítko na mlhovky kdyš ho zmáčku tak kotrolka ukazuje ale nic se nerozsvítí a ani tam žádná mlhovka neni vzadu sou jen brzdy,zpátečka,blinkry a obrys žárovky coto? :D vepředu taky nic
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: hladina oleje

Příspěvek od Jezdec »

nia píše:eště takovej problem kontroloval sem svetla a mám na palubce tlačítko na mlhovky kdyš ho zmáčku tak kotrolka ukazuje ale nic se nerozsvítí a ani tam žádná mlhovka neni vzadu sou jen brzdy,zpátečka,blinkry a obrys žárovky coto? :D vepředu taky nic
Musí být v zadních světlech. Podívej se na žárovky a jestli ti jde proud do svorkovnice, není možné aby tam nebyly. Je na každé straně jedna
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
nia
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 zář 2011, 09:58

Re: hladina oleje

Příspěvek od nia »

tak je jen na levo na druhý straně je na jejim míste couvaci svetlo tak me to trochu zmatlo :D

a este jeden problem natahal sem ty trubky a vubec nejdou odvzdušnit zadni kola
jiřík
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 bře 2012, 15:46

Re: hladina oleje

Příspěvek od jiřík »

nemas zvedly zadek auta???? pokud ano tak regulator brzdneho ucinku ty kola "odbrzdi" a tim padem to neodvzdusnis... musis mit kola na zemi nebo necim podloz napravu aby byla v poloze jako pri jizde :-)
nia
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 zář 2011, 09:58

Re: hladina oleje

Příspěvek od nia »

no mam to zvedlý za nápravu heverem
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: hladina oleje

Příspěvek od Jezdec »

nia píše:tak je jen na levo na druhý straně je na jejim míste couvaci svetlo tak me to trochu zmatlo :D

a este jeden problem natahal sem ty trubky a vubec nejdou odvzdušnit zadni kola
Pokud vím tak jsem měl 2 spátečkové světla a 2 mlhovky. Měl jsem 1.5 ie a syn 1.0 a měl to taky tak.
Odvzdušňoval jsem vždy tak, že jsem jel od předu do zadu a auto jsem měl zvedlé na heveru a neměl jsem problém. Skus podložit tu nápravu a uvydíš.
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
nia
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 zář 2011, 09:58

Re: hladina oleje

Příspěvek od nia »

tak byla ruplá eště jedna trubka ve předu už to brzdí a i má STK jestli to nekoho zajima tak tu udělám tema s videem jak sem postupoval a díky za rady
Odpovědět

Zpět na „Uno“