Rada na kúpu fiata UNO turbo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
momogti
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 26 črc 2013, 21:24

Rada na kúpu fiata UNO turbo

Příspěvek od momogti »

Zdravím mám otázku chcem kupiť uno turbo a hlavne ma zaujíma načo si mám dať pozor aké veci bývaju poruchové a načo mám pri kupe pozerať za všetky informácie vopred dakujem dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Rada na kúpu fiata UNO turbo

Příspěvek od liborko »

Myslím,že se to tady řešilo,zkus pohledat,jinak koukni na http://www.italiancars.org" onclick="window.open(this.href);return false; tam se taky dozvíš dost informací,jinak pokud myslíš motoricky tak ty motory byly docela držáky,stejně jako nepřeplňované 1.3 nebo 1.5,samozřejmě dnes sehnat Uno Turbo 1.3 nebo Racinga 1.4 už není nic jednoduchého,občas se na inzerci něco vyskytne,ale kastle většinou KO a motory vylítané,takže stejně budeš muset solit peníze do GO.Když už se něco vyjímečně vyskytne v pěkném stavu tak za vyšší peníz,nedávno jsem viděl na Bazoši pěkné Turbo a cenovka kolem 40tis.
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada na kúpu fiata UNO turbo

Příspěvek od Mr.Bean »

Mk1 nebo Logo? S Mk1 to bude těžší, ale přece jen něco je

Obrázek
http://auto.bazos.cz/inzerat/24897766/U ... v-1989.php
Tohle modrý má už dlouho. Měl ještě jedno bílý, ale to koupil někdo nedávno z ITC. A prej není tohle ani moc shnilý, ale dlouho stojí.

Koukni hlavně na to ITC. Je tam toho daleko víc než tady. V projektech najdeš spoustu fotek, jak se válčí s korozí apod :D
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Odpovědět

Zpět na „Uno“