Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Příspěvek od bobas »

Ahoj, mame doma pandu 0,9 jednobodovy vstrik a mame s ni taovou patalii na kterou zatim nidko neprisel, predpokladam ze cinque 0,9 je vic hostinejsi... Delsi dobu auto jakoby momentove ztratilo vykon, ale hned se chytlo a jelo, pak jednoho dne nam auto zdechlo pri ceste z chaty,vypalila se pojistka vstrikovani,proste nebzucelo cerpadlo a pojistka shorena, pri dani nove pojistky okamzite vylitla, odtah na lane...No dovezl jsem to na lane do garaze, jeden den to tam nechal vymenil cerpadlo ,dal pojistku jinou a auto chytlo, tak jezdilo asi tyden, pak jsem s teplym motorem dojel pred garaz,motor vychladnul a zase to vyhodilo pojistku, po nandani nove tentokrat jela,cely den znovu jela ,dojedu domu ,zdechnu a dalsi den jsem to uz nenatocil,toci,ale nejde benzin, nema s tim nekdo u toho motoru zkusenost,co by to mohlo byt?
Reklama
 

Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Příspěvek od twolive »

podle mě to bude mýt někde poškozenej kabel nebo zoxidovanej jinak by pojistka jen tak nevylítla
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Uživatelský avatar
Cinkque
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 04 pro 2014, 19:49

Re: Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Příspěvek od Cinkque »

Ešte ti to vypaľuje poistku?
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Příspěvek od bobas »

Zatim jezdim, dal jsem nove cerpadlo,pak jsou teda zkouknul konektor,ktery vede shora,na nem jsem prihnul kontakty a zatim nic no...draty jsem prave prolezl a nic na nich nenasel :)
Uživatelský avatar
Cinkque
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 04 pro 2014, 19:49

Re: Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Příspěvek od Cinkque »

Tak taká porucha sa hľadá ťažko. Chcelo by to vyčítať diagnostikou aké tam ostali zavady.
Počkal by som kým to zas vypáli poistku . Relé čerpadla ovláda zároveň aj
Lambda sondu vyhrievanie
Zapalovacíe cívky
Vstřikovač
Najednoduchšie je to odpojiť, keď to skratuje a postupne pripájať a sledovať čo vypáli poistku .
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Příspěvek od bobas »

Tak auto uz jede,ale dalsi problem co nastal a nedokazu si predstavit,jestli te vubec mozne, ze od plne do plne mi vysla spotreba 11,83l :D coz mi neni jasne cim, pod autem fleky nejsou,ani v garazi ani na ceste,setkal se s tim nekdo?
Uživatelský avatar
Cinkque
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 04 pro 2014, 19:49

Re: Cinque/Panda 900ccm Nestartuje

Příspěvek od Cinkque »

To snáď nie je ani možne :D . Mne vyšla najväčšia spotreba tesne pod 7l keď jazdím v zime v hlbokom snehu len do lidla a ten mam asi 1km ďaleko. Ale zas keď si mal poruchu a par hodín ti to bublalo na voľnobeh ,no aj tak sa mi to zdá strašne veľa to by muselo bublať na voľnobeh par dni :lol: . Skontroluj lambdu či je v poriadku a hlavne či ide aj vyhrievanie. Diagnostika nič nehlási? Ešte to môže byť snímač teploty.
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“