Strašně chlastá!

Moderátor: peta.smolik

trojka
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2007, 09:35

Příspěvek od trojka »

Vyřešeno - uštípnutá hrana ventilu. Dál už je to jasný.
Reklama
 

Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gervis »

trojka píše:Vyřešeno - uštípnutá hrana ventilu. Dál už je to jasný.
a jak se to stalo covece? :roll: takovou zavadu jsem snad jeste v zivote u zadnyho auta neslysel...
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
trojka
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2007, 09:35

Příspěvek od trojka »

tak to netuším, obtisknutý na pístu nebyl. Fakt nevím.
Uživatelský avatar
lada.blaha
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2013, 13:15
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Strašně chlastá!

Příspěvek od lada.blaha »

Zdravím pánové, mám problém se spotřebou mého čenta. Je to sporting 1,1 a žere jak tank. Mám spotřebu tak 10-11l a i když je zima a pod nulou tak bych řekl že to není normální. Motor má 84t km (je ze seicenta 04). Svíčky jsou nové, vzd. filtr také, termostat je nový (před tím to žralo ještě víc).
Jako takové kazitele spotřeby by viděl možná jen že mám kuchlý KAT a mám v něm trubku jinak je výfuk vyvařený a zadek je nový. Pak taky palivový filtr je starý, nový mám ale sem líný ho vyměnit :) ale neřekl bych že by toto mělo tak zásadní vliv.
Jezdím jen krátké trasy do 10km ale auto za studena nehoním. Ono to ani nejde protože to začne topit až když dojedu do práce což je těch 10km. Většina aut mi začne topit tak na půl cesty.
Původní motor mi žral taky ale tam mi unikal benzín do oleje a tenhle by měl být ok.
Pak už bych viděl jen problém v jednotce jinak nevím. Četl sem tady že je normální že kontrolka vstřikování po nastartování asi 5s svítí a pak zhasne. Jinak motor má normální chod.

Budu vděčný za každou radu, děkuji moc, Láďa
Cinquecento Sporting....mimo jiné
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“