Zadni brzdy....

Moderátor: peta.smolik

Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gervis »

Oldboy 1 píše:No právě to by mě taky zajímalo kudy se na to seřizování ručky dostanu. To musím pod auto?, nebo jde nějak odtáhnout koberec?
díkes

to jsem teda minimalne dva koho by to zajimalo...me to skoro nebrzdi a uz me to se**...nemuzu litat zatacky pres rucku :cry:
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Jojo bohužel musíte pod auto. Stačí třeba jen najet na nějaký obrubník nebo stráň a dostanete se tam. Jo jinak ono to s těma ručkama u cinquecenta nikdy nebylo slavné.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Tak a je to dneska sem to vymenil ty celisti...jako dobry celkem to slo akorat ty peera byli nadlidskej ukol... paku rucni brzdy ten cep uvnitr bubnu se rozhejbaval kladivem ve sveraku pac se ani nehnul...ale ted me trapi jina vec povolil sem rucni brzdu na tom stavecim sroubu pod autem ale porad je kratka...jako nemuzu ji pripojit k ty pace rucky? co s tim nevite nejakej figl? kokal sem ze paka v kabine je jakoby posouvaci ale tam se nedostanu je tam koberec :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Ted si to moc nemohu vybavit. Na ručce máš zespodu myslím jako kladku na čepu, tu musíš vyndat aby jsi tam provlékl lanko je to tak nebo ne. Všechno si povol jak to jen jde, já jsem si třeba i něčím jako zmáčknul to ramínko co kouká z bubnu abych tomu lanku povolil. A neměnil si i lanko. Myslím že jsou totiž 2 délky 2670mm a 2988mm. Jinak s tou ručkou jsem nezkoušel hýbat, tak nevím.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Tam je plastovej kryt na ty kladce asi....ja to nesundaval....ja akorat povolil ten sroub na lanovodu nadoraz co to slo a porad to mam kratky abych to pripojil k pace rucni brzdy?......na ty kladce se to da jeste nejak povolit? :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

hele ted me napadlo jak sem psal ze ta ovladaci paka rucky v kabine je posouvaci a ze na ty srouby se nedostanu kdyz bych byl na rampe a sundal ten kryt co je na ty kladce neslo by ty srouby povolit tam? a pak posunout tu paku dozadu aby mi povolila? :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Jo tenkryt určitě sundej pro lepší manipulaci s tím lankem. Já třeba taky měl to lanko spadlé z té kladky. Ale s tím posunutím si nejsem jistý.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

ale ja s nim nechci manipulovat ja ho nemenim!! ja ho jen potrebuju povolit.....ta paka jde posunout? :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Promin ale asi si nějak nerozumíme. Nebo mám nějakou jinou ručku. Já mám to lanko v jednom kuse a u ruční brzdy je jen přes kladku provlečené a pokud ho chci sundat tak musím sundat ten plastový kryt a vyndat tu osu té kladky abych vyvlékl lanko. Ted odhadem asi 10 cm za tím plastovým krytem je ten stavěcí šroub, skrze který je to lanko?? Tak máme to stejné. Tak nějak nechápu co nemůžeš vlastně připojit k té páce ruční brzdy. Jinak zkus co jsem ti psal nečím si zkus zmáčknou ty páky vzadu na těch bubnech co na nich je přidělané lanko a pak to zkus připojit k té ručce. Nebo zkus nahodit nějaké foto. Já kdyžtak zkusím taky nějaké udělat ale asi až po víkendu.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Ja ti rozumim rucku mame stejnou, me nejde pripojit lanko rucni brzdy k rozperny pace na tom bubnu, proste z bubnu ze zedni strany je paka ktera ma byt pripojena na lanko(ikdyz tu paku zatlacim tak to tam nedostanu), a me to lanko kdyz sem tam dal novy pakny(celisti) tam nedosahne, stelovaci sroub za tim plastovym krytem na kladku sem povolil na max. a ted me jde ot to jestli se da posunout paka v kabine kdyz se tam podivas tou skvirou v koberecku tak uvidis ze ta paka(v kabine) je prisroubovana v ovalnych dirach(skoro drazkach) a ty srouby tam jsou 4 na 2 se dostanu ale 2 jsou vzadu pod kobereckem(vidim je z kabiny ale nedostanu se tam klicem) tam me slo o to kdyz si to mel sundany ten kryt pod auterm jestli se ty srouby nedaj povolit tamdole pod autem pod tim krytem) a pak posunout celou paku(v kabine) dozadu...
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Jo jasne už tě chápu. Já pořád myslel že to nemůžeš dostat přímo na ručku. No zkusím se ti teedy doma podívat na to činqe co mám na díly tam ten koberec půjde odtahnout. Pak přeci jen by ses mohl podívat na tu kladku na ručce protože se mi jednou stalo že jsem měl to lanko spadlé a jako seknuté vedle té kladky, když jsi to měl povolené taky třeba mohlo spadnout, nebo se tam někde seknout. A zkus tedy zatlačit něčím nebo někým tu rozpěrnou páku na tom druhém bubnu a pak i na tom co to tam potřebuješ dostat tpak to lanko něčím pořádně natahnout a třeba by to mohlo stačit. Pak párkrát zabrzdíš a srovná se to. Je to fakt oser taky jsem to dělal a opět budu taky jsem ssi teď kupoval nové lanko a pakny.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

ok diky ted jedu na 14dni pryc ale pak na to musim mrknout :cry:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

stifmajstrABARTH píše:ok diky ted jedu na 14dni pryc ale pak na to musim mrknout :cry:
Já bych věděl co s tím, ale jen jestli chceš ;-)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Globusman píše:
stifmajstrABARTH píše:ok diky ted jedu na 14dni pryc ale pak na to musim mrknout :cry:
Já bych věděl co s tím, ale jen jestli chceš ;-)
Taky si myslíš že je to rozbité...
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Globusman píše:
stifmajstrABARTH píše:ok diky ted jedu na 14dni pryc ale pak na to musim mrknout :cry:
Já bych věděl co s tím, ale jen jestli chceš ;-)
to ja viim preci taky je to kratkeee :D
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“