nocleh v 500? da se to!

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

nocleh v 500? da se to!

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

:lol: vcera sem jel 200km na festival do kolina a prtoze se mi nechtelo v tech srac*ach stavet stan rek sem ze budem spat v aute...po festivale sme zaujali pozice ala mumie mezi sedacky zapichli vodnici dojeli sme zbytek napoju a sli na kute... ja to mel stizeny pritomnosti volantu a pedalu(protoze sme stali na svahu a me nejde rucka bal sem se abych neslap na spojku tak sem odborne kamenama zajistil vozidlo :lol: ) ale nakonec sem se i vyspal :lol: ,sic notne posilen levnym rumem s kvalitni kolou a pochybnym kourenim s visnovym tabakem...rano protahnout telo vykydat odpadky z auta a hura domu.....tak co pouzil uz nekdo cinkve jako karavan? :P
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Reklama
 

peter petrus
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 14 úno 2008, 17:03
Bydliště: košice

Příspěvek od peter petrus »

Keď sa chce všetko sa dá a s niečim v sebe ani nehovoriac.
Punťo II.1,2 44kw r.v.03 LPG
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autoholik »

v seicente spavam pravidelne na podobnych akciach a zajazdoch :) idealne je to pre spolujazdca-moze sa natiahnut nohami do toho priestoru co ma pred sebou. prekvapivo je to vcelku pohodlne.
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
DENI
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 22 črc 2008, 11:30
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DENI »

já newim mě to příjde hodně pohodlný dá se tam ležet i na boku :D ( teda když tam zrovna nemam skořepinu :lol: )
CINQUE Sporting
http://www.deni-tuning.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (airbrush, kresba,...)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Tak ja sem na boku teda lezet nemohl.....pac sem tam mel volant ale u spolujezdce to urcite jde :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Po sobotni zkusenosti muzu rict ze ve fiatu se spi lip jak ve fabii kombiku(nespal sem v kufru pac je to -dph) ta sedacka je tak pitoma ze na ni nejde lezet a ta palubka tak tlusta ze neni kam si dat nohy... :lol: :lol: :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

HA! Viite ze se do 500 vejde paleta? mam to vyzkouseny:-P Pasne tam paradne ziitra hodiim foto toho mininakladaku :D
Tady je to:)
ObrázekObrázek
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
martin_100
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 bře 2010, 19:22

Re: nocleh v 500? da se to!

Příspěvek od martin_100 »

Spát ve fiátku?
To bych se asi nevyspal. Ve velkym mam normální postel pro2-3 lid tak jsem už nějak zmlsanej. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“