VYSOKA SPOTREBA

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
lemes
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 29 led 2011, 21:19

VYSOKA SPOTREBA

Příspěvek od lemes »

Vie mi niekto poradiť? Viem, že cez zimu má mať auto spotrebu o 0,5-1 liter väčšiu ale je možné aby mala moja Barchetta spotrebu 18 litrov na 100KM!!!!!!!! V čom môže byť problém? Prosím poradte mi. Neviem ako ostatní ale ja pri tom ako stlačím akceleračný pedál (iba pri zaradenej rýchlosti) počujem také "rapčanie" mechanik mi tvrdi, že je to normálne a že je to vstrekovanie paliva. Počujete to aj vy??
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: VYSOKA SPOTREBA

Příspěvek od peta.smolik »

lemes píše:Vie mi niekto poradiť? Viem, že cez zimu má mať auto spotrebu o 0,5-1 liter väčšiu ale je možné aby mala moja Barchetta spotrebu 18 litrov na 100KM!!!!!!!! V čom môže byť problém? Prosím poradte mi. Neviem ako ostatní ale ja pri tom ako stlačím akceleračný pedál (iba pri zaradenej rýchlosti) počujem také "rapčanie" mechanik mi tvrdi, že je to normálne a že je to vstrekovanie paliva. Počujete to aj vy??
Ta spotřeba normální není zřejmě ti odešla lambda a pokud máš dvě tak jsou obě dvě kaput
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: VYSOKA SPOTREBA

Příspěvek od peta.smolik »

To by mně zajímalo proč si založil dvě témata o jednom problému???
PS: vymažte to někdo...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
lemes
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 29 led 2011, 21:19

Re: VYSOKA SPOTREBA

Příspěvek od lemes »

Najprv som to písal iba pod Barchettu, ale niekto neodpovedal a aj príspevkov je pod barchettou dosť málo tak som to hodil všeobecne pod motory, preto je to 2x
Odpovědět

Zpět na „Barchetta“