Fiat Palio 1.2 54kw r.v. 2000- problém s teplým motorem

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jefrik
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 28 dub 2013, 12:01

Fiat Palio 1.2 54kw r.v. 2000- problém s teplým motorem

Příspěvek od jefrik »

Dobrý den, mám jeden problém když se auto zahřeje funguje vše normálně do té doby něž motor vypnu, po té už nenastartuji, tedy nastartuji ale jen s plynem, když chytne, pustím plyn a hned zdechne. Když motor nechám 15min zchladnout pak chytne ale má jen 500ot a třepe se po úplném vychladnutí je vše v normálu, poradí mi někdo co s tím může být?
Reklama
 

foriso
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 23 črc 2012, 07:59

Re: Fiat Palio 1.2 54kw r.v. 2000- problém s teplým motorem

Příspěvek od foriso »

S najvecsou pravdepodobnostou snimac teploty motora blbne...daj to niekde napichnut na PC a budes to vediet so 100% istotou
jefrik
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 28 dub 2013, 12:01

Re: Fiat Palio 1.2 54kw r.v. 2000- problém s teplým motorem

Příspěvek od jefrik »

Do dnes byl od toho klid, nedělalo to, až dnes na benzínce jsem už skoro neodjel, vada úplně ta samá, jen už svítí i kontrolka CODE, samozřejmě když svítí, tak nechytne vůbec. zkoušel jsem to tak 15min pak jednou zhasla motor chytl ale s plynem, po puštění plnu zhasl, pote už nezhasla, nechal jsem to tam a šel jsem domů, po cca 4řech hodinách jsem se vrátil, motor byl studený, otočil klíčkem kontrolka hned zhasla nastartoval jsem bez problémů a zase vše funguje, nějaký tip čím by to mohlo být? Nevíte o někom kdo dělá diagnostiku (okolí Ostravska)? Nemyslím servis Fiat a takové podobné, to by stálo jak celé auto.
Odpovědět

Zpět na „Palio“