teplota vody

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
tomkik
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2014, 09:31

teplota vody

Příspěvek od tomkik »

Zdravim vas paliaciMam problem s teplotou vody.Ked auto stoji na volnobehu,tak mi teplota vody ide na 100 stupnou az 110,ventilator zapina niekedy uz pri 90 a niekedy az pri 110 ale teplota neklesne a nasledne mi vytlaci vodu z nadobky na vodu a to cez vrchnak a aj cez hadicu co je napojena pod nadrzkou-tá hrubá.Pokial ale jazdim,je vsetko v poriadku.Vo vode nie je olej,ale mam malinko emulzie na viku olejovom ale je to naozaj len trosku.Olej mi nezerie.Termostat som tam daval novy asi 3 mesiace dozadu a ako som ho nasadil tak mi to nerobilo a fungovalo vsetko tak akn ma,no zial len asi mesiac a potom zase to zacalo.Prosim vas o radu.A este nieco,stale mi vrvle voda vnutri na pravej strane pod palubovkou ked nastartujem,po asi 5 minutach to prejde,no neriesim to,lebo to uz mam odvtedy ako som ho kupil,len to spominam preto,ci to nema vplyv na to zvysenie teploty,no myslim ze asi nie.Dakujem za rady.
Reklama
 

CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: teplota vody

Příspěvek od CrazyApe »

tesneni pod hlavou nebo termostat
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
tomkik
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2014, 09:31

Re: teplota vody

Příspěvek od tomkik »

Termostat je ale novy,mam ho tam 3 mesiace.Takze vymena tesnenia pod hlavou? :cry: Diki za odpoved.
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Tesnenie nieje drahe...ale asi by som to riesil rovno aj s rozvodmi pokial ich nemas vymenene...aby sa nerobilo 2krat...
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Inak to sa casto stavalo na seicentach...a potom to vlastne tlakovalo do nadobky...moze byt problem aj hlava, ale to je extrem...
tomkik
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2014, 09:31

Re: teplota vody

Příspěvek od tomkik »

Ok,no ale preco to nerobi pocas jazdy?vtedy mam teplotu pekne pod poloviciou rysky na ukazovateli.A z vyfuku mi nedymi tak ako vsetci popisuju ked maju zle tesnenie.
Uživatelský avatar
Cinkque
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 04 pro 2014, 19:49

Re: teplota vody

Příspěvek od Cinkque »

Ahoj. Kedy si menil vodnú pumpu? Nemôže to byť ona?
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Tak by som este pozrel ten termostat, a aj vodna pumpa to mpze byt. Skus na hadicoach ci ti otvara termostat.
Odpovědět

Zpět na „Palio“