Fiat 128 Sport Coupe

Vlastníte některý z těchto modelů? Tak pak je to sekce přímo pro Vás

Moderátor: peta.smolik

vojtino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2009, 10:58
Kontaktovat uživatele:

Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od vojtino »

Zdravím

Prosím pomozte mi nekdo. Nedavno jsem koupil Fiatka ale je ve velmi zlem stavu, hlavne karoserie. Je tam moc predelavek a chtel bych to dat do puvodniho stavu. Proto uz nekolik tydnu shanim informace nebo jakoukoliv literaturu, nejlepe katalog nahradnich dilu, ale nic nemuzu najit, uz jsem psal mailem mnoha lidem, ale nic mi nevedeli poradit. Prosim ak nehdo mate cokoliv k tomu auticku tak mi prosim poslete na mail "vojti@post.sk"

Dekuju moc predem
Reklama
 

Andrew1
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 24 led 2007, 11:57
Bydliště: Kožlany
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od Andrew1 »

Zdravim mam taky fiata 128 a taky v žalostnym stavu.Už jsem začal rekonstrukci a mám k tomu i nějakou literaturu.Tak jestli budeš mít zájem o nějaké info tak dej vědět můžu něco ofotit a poslat na meil ale celou knihu kopírovat nebudu.Pokud sháníš nějaký díly tak zkus Fiatcup.cz.A nebo jsou nějaký knížky na aukru.Měj se a at se ti oprava podaří.
koudy
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 30 bře 2006, 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od koudy »

Zdravím, co potřebujete na F128 máme možnost objednat v Itálii. Fan klub FIAT Tábor http://www.fiatklubtabor.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
vojtino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2009, 10:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od vojtino »

No kdybys mel napriklad schema zapojeni, aj ty by mi pomohlo. nemam absolutne nic k tomu, a kabelaz co tam byla je uplne naprd. Tak kdyby se ti neco podarilo tak mi to prosim posli na mail, ten "vojti@post.sk" diki moc
vojtino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2009, 10:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od vojtino »

Pridavam zopar fotiek ako sa dari s renovaciou. priznavam uz dlhsie som nic sem nedal ale nejak nebolo casu :)
Takto vyzeral ked som ho kupil:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
vojtino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2009, 10:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od vojtino »

vybrakovany interier :)
Obrázek
ked som ho kupoval nemyslel som si ze bude az v takom strasnom stave:
ta podlaha sa uz ani nepodoba na original!
Obrázek
tie svetle miesta su este original casti
Obrázek
Obrázek
Obrázek
zadny vnutorny blatnik lavy:
Obrázek
a uz po ciastocnom vyvareni:
Obrázek
pravy:
Obrázek
tiez po ciastocnom vyvareni:
Obrázek
a takto vyzeral zadok auta asi tak pred mesiacom:
Obrázek
ale teraz uz som o dost dalej, len este nemam fotky v pc, tie dam najblizsie.
Tak zatial prajem vsetkym kto sa pustil do renovacie svojho milacika aby im isla robota od ruky :)
A nikdy to netreba vzdat! Aj ked su chvile kedy je cloveku do placu ze do coho sa to vlastne pustil...viem o com hovorim
Uživatelský avatar
Dimon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2009, 15:58
Bydliště: Písek

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od Dimon »

Tak to je opravdu pech, ale jak vidím tak už tobě to jde od ruky. Ja jsem to nekoupil v tak "pěkném" stávu ale pří koupi to taky vypadalo že to bude pěkný šrot.Naštěstí je to až na drobností už bylo vyvařené a docela dobře.Zatim pouze sbírám info a tak nejak tojde pomálu.Chystam se na zástavbu motoru 1,5 z UNA na 2 karbce a petíkvalt.
Přílohy
Resize of P1010003.JPG
Resize of P1010003.JPG (187.59 KiB) Zobrazeno 18370 x
PIC_1184.JPG
PIC_1184.JPG (163.93 KiB) Zobrazeno 18370 x
vojtino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2009, 10:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od vojtino »

Tak vela stastia v robotke:) ja sa tiez chystam tam vstavat motor z fiat Uno. ale 1.3 turbo i.e. uz to mam doma, len este neviem ako vyriesim umiestnenie vsetkych veci.... a hlavne neviem ako tam mam dat uchyty motora. lebo neviem ci original z coupe-cka pasuje na motor z una, ten vrchny lavy ten pasuje, ale ten spodny priecny ten som este neskusal.
Uživatelský avatar
Dimon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2009, 15:58
Bydliště: Písek

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od Dimon »

No určo to bude chtít něco převařit ale snad to půjde dobře.... A co poloosy-pasují do stavajicích naboju a nebo budou chtít vyměnít? Jak teda jiné naboje nasadíme na čep ramene? Nebo taky vyměna?
vojtino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2009, 10:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od vojtino »

no ramena som este nepozeral ako to pasuje, lebo zatial mam ten motor namontovany este v une. najprv musim vyvarit zbytok karoserie na fiatke a az potom zacnem s dopasovavanim motora a veci okolo. len sa bojim toho, ze uno ma vacsiu sirku, cize ani dlzka tych ramien nebude pasovat. a potom fakt neviem ako to spravit... ale tak to ma este cas, este mam co vyvarat. a teraz popri skole to nestiham vobec robit. zatial iba zhanam info kde sa da.
Uživatelský avatar
Dimon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2009, 15:58
Bydliště: Písek

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od Dimon »

Hele, mám knižku "Údržba a opravy vozu Fiat 126P,127,128,128 Familiare,128Rally a Zastava 1100" od Pavla Machaty včetně el.schemat. Tak pokud někdo něco potřebuje-kouknu a napišu.Schema by nebyl problem okopírovát ,ze zbytkem asi problem-je to 527 stranek.
A proč ostatní nepišou co maji 128 sc-nafoťte ,napište... :D
vojtino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2009, 10:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od vojtino »

Vies co by som ta poprosil. Aj ked nie z knizky, lebo to tam neviem ci bude. Ale potreboval by som nejake rozmery podvozku na fiata 128 coupe. napriklad ako daleko su od seba predne a zadne koleso, potom ako mas prednu napravu, tak ako daleko su od seba tie kyvne ramena kde su uchytene o karoseriu a ako daleko su od seba predne uchyty napravy a este ako daleko su od seba predny uchyt a zadny uchyt. Cize proste tie vsetky rozmery, lebo na mojom aute to bolo jednak prevarene cele, a este k tomu je to prehnite, cize to musim prevarovat a neviem odkial mam zohnat rozmery ako to ma byt. Preto ak by si mi vedel pomoct tak by som ti bol neskutocne vdacny :)
Uživatelský avatar
Dimon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2009, 15:58
Bydliště: Písek

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od Dimon »

Pokusim se sehnát ti rozměry ale to bude obtížné. V knížce jsou pouze základní rozměry jako rozvor a rozchod a je to pouze pro sedan a rally. Nevim jestli kupe se nejak liší.
Uživatelský avatar
Dimon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2009, 15:58
Bydliště: Písek

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od Dimon »

Hele, našel jsem na netu dobré stranky-sice jsou v němčině alespoň něco
http://www.fiat128.de" onclick="window.open(this.href);return false;, Scuderie Fiat 128.
Uživatelský avatar
Dimon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2009, 15:58
Bydliště: Písek

Re: Fiat 128 Sport Coupe

Příspěvek od Dimon »

Tak je zima a prace pomalu pokračuje:motor...motor...a td
Přílohy
a
a
PIC_1249.JPG (161.83 KiB) Zobrazeno 17923 x
a
a
PIC_1248.JPG (168.39 KiB) Zobrazeno 17923 x
Motor kompletně rozhozen ,co šlo tak je vypucované...
Motor kompletně rozhozen ,co šlo tak je vypucované...
PIC_1247.JPG (174.12 KiB) Zobrazeno 17923 x
Odpovědět

Zpět na „125, 126, 127, 128, 131, 132, 600“