Help

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
HYPERAKTIV
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 30 bře 2007, 13:01
Kontaktovat uživatele:

Help

Příspěvek od HYPERAKTIV »

Zdravím ,

mám 1.8 16V a v poslední době mi cupátko nějak zlobí , jako by se snížil výkon a občas mi začne lehce turovat otačky ale jen malinko neví někdo čím by to mohlo bejt ? Jestli to není např teplotní čidlo , vahy ....atd popřípadě nějakou radu co s tím díky
Reklama
 

cybrex
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 24 bře 2008, 18:23
Bydliště: Zlínský kraj - Kudlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Help

Příspěvek od cybrex »

Tim turovanim myslis to ze kdyz to vrci na volnobeh, tak ze se ti to houpe na otackach?
Obrázek-Croma 2.0ie, 86kW, rv. 1992
Obrázek-E36 318i, 85kw, rv. 1997
Obrázek
Uživatelský avatar
pink-jackass
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 10 kvě 2007, 17:46
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Help

Příspěvek od pink-jackass »

Kamarad mel na coupatku neco podbneho, kdyz mu nalozil :D , tak mu spadly otacky auto skubalo a nejelo.
Zkontroloval pomalu vsecko: vahu vzduchu, lambda sondu atd... Nakonec zjsistil ze to delala ridici jednotka :idea:
HYPERAKTIV
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 30 bře 2007, 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Help

Příspěvek od HYPERAKTIV »

no vyměnil jsem filtr a auto celkem jede ale otačky na volno bech když stojim tak ručička povyskakuje ne moc ale pravidelně to turuje . a taky cejtim když zatačim při pomale rychlosti třeba k baraku na parkovišti jak tuhne i posilovač a občas mi to při tom dojezdu chcipne . na vzduch klapky se podivame o vikendu. ale elektrika to snad není to by snad hodilo nějakou chybu ne ?
cybrex
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 24 bře 2008, 18:23
Bydliště: Zlínský kraj - Kudlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Help

Příspěvek od cybrex »

Tak v servisu jsme resili podobny problem u Ochcavky 1,6 benzin, taky se houpala v otackach ale celkem brutalne tak 500-900, vycistili sme klapku, napichly na notebooka, resetli ju , aby se zkalibrovala a bylo po problemu.
Obrázek-Croma 2.0ie, 86kW, rv. 1992
Obrázek-E36 318i, 85kw, rv. 1997
Obrázek
HYPERAKTIV
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 30 bře 2007, 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Help

Příspěvek od HYPERAKTIV »

ok dám vědět po víkendu jak dopadlo po vyčistění klapek jinak díky za snahu o rady
Odpovědět

Zpět na „Coupe“