nezávislé topení WEBASTO

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
DAVIS
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 06 říj 2019, 19:01

nezávislé topení WEBASTO

Příspěvek od DAVIS »

Zdravím. Zde nový.. jen dotaz : nějaké info k nezávislému topení na Ulysse 2004 22Jtd , zakoupiol jsem asi pred rokem a pul a pri nedaVNE STK JSEM POD VOZEM zjistil od webasta nezav. topeni.. Nic o tom nevim , k vozu jsem dalk ovl k tomuto nedostal a ani puvodni naj. o tom nevedel ze tam je.. ani v kabine neni zadne ovladani
nicmene jsou na nej na vstup a vystup pripojeny vzdy po dvou vodnich hadici a kabelaz je k tomu puvodni.. vede nekam dopredu..
samozrejme mohu osklovit firmu webasto zde v CR /pokud mi nic jineho nezbyde../

ale radeji nejdriv dotaz zda s tim mate nekdo zkusenost . , vozidlop bylo pred 4 lety dovoz z Rakouska a podle vzhledu a stavu vypada jako od noveho vozu /ze je nainstalováno /

Diky za pripadne info. Jedna se o predehrev motoru nebo vyslovene o topeni ve voze ??
Reklama
 

sleis.mira
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 02 bře 2010, 10:49

Re: nezávislé topení WEBASTO

Příspěvek od sleis.mira »

Budeš to mít zapojené jen jako dohřev. To znamená že po nastartování by se mělo automaticky spustit a po chcípnutí, případně natopení okruhu se vypnout... Ulysse 2004 bude předpokládam ten novější a u toho nemám zkušenost. Některý auta to maj udělaný tak, že ovládací okruh nez. topení se spíná přes teplotní čidlo, takže pokud je venku nad X stupňů nebo voda v chladícím okruhu má nad X stupňů, nesepne... Každopádně pokud ti neběží vůbec, může to být několik závad. Jestli je to Webasto až pod autem, většinou je tam všechno zoxidovaný... Já mam Ulysse 2002 a tam ho mam v motorovým prostoru a stejně jsem ho musel po koupi rozchodit, kvůli oxidaci a nefunkčnímu čerpadlu.
Odpovědět

Zpět na „Ulysee“