Koupě Ulysee 2.0i 89 kw

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Koudel
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2020, 19:28
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Koupě Ulysee 2.0i 89 kw

Příspěvek od Koudel »

Ahoj všem,

prosím Vás všechny o radu. Čekám přírůstky do rodiny a potřebuji větší rodinný koráb. Strašně se mě zalíbil Ulysee 1. generace (budíky) a chci nějaké rady popřípadě zkušenosti. Chtěl bych vědět obecně na co si dát pozor, na co Ulysee 1. generace trpí...a taky jak je na tom motor 2.0i 89 kw. Jaký je interval na rozvody?
Ulysee je z roku výroby 1997...

Díky za Vaše postřehy a odpovědi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Designer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 302
Registrován: 13 led 2020, 08:38

Re: Koupě Ulysee 2.0i 89 kw

Příspěvek od Designer »

toto ?
FIAT_ULYSSE.jpg
FIAT_ULYSSE.jpg (68.18 KiB) Zobrazeno 6100 x
Láďa C
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 16 bře 2019, 15:21
Bydliště: Písek

Re: Koupě Ulysee 2.0i 89 kw

Příspěvek od Láďa C »

Koudel píše: 27 dub 2020, 21:42 Ahoj všem,

prosím Vás všechny o radu. Čekám přírůstky do rodiny a potřebuji větší rodinný koráb. Strašně se mě zalíbil Ulysee 1. generace (budíky) a chci nějaké rady popřípadě zkušenosti. Chtěl bych vědět obecně na co si dát pozor, na co Ulysee 1. generace trpí...a taky jak je na tom motor 2.0i 89 kw. Jaký je interval na rozvody?
Ulysee je z roku výroby 1997...

Díky za Vaše postřehy a odpovědi.
Ahoj,
mám Ulysse s motorem 2,0i 16v už asi 10 let. Nyní najeto asi 250tis. km. Jediné co jsem opravoval bylo spojkové lanko, lanka řazení a lišta zapalování (občas šel na 3 válce). Koupil jsem ho s "potkaným" motorem, takže jsem dělal hlavu + rozvody, se kterými si servis neporadil. Auto používám hlavně na zimní a cyklo dovolené. V zimě dobře startuje a v létě se kola vejdou dovnitř. Podle mého názoru jedno z nejpovedenějších aut. Začínal jsem od Š 100, přes Alfa Romeo 33 1,7, Fiat Croma, Punto I, Punto II, nyní používám Grande Punto (hlavně žena), Alfa Romeo Giulietta 1,8 TBi, a Renault Scenic 1,9 dCi (uvažováno jako náhrada za Ulysse). I když máme 7mi místného Scenica, tak na kola a v zimě stejně jezdíme s Ulysse.
Odpovědět

Zpět na „Ulysee“