Porucha hlídání tlaku paliva

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
kkzako
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 říj 2010, 21:34

Porucha hlídání tlaku paliva

Příspěvek od kkzako »

Diagnostika mi načte "Porucha hlídání tlaku paliva kod chyby 4370" jedná se o motor 2.0 JTD 16V ve Scudu. Stává se, že podud potřebuji plný výkon motoru, nejsou rozhodující otáčky, tak po několika vteřinách motor padne do nouzáku. (Táhlý kopec a předjíždění, rozjezd na dálnicí a p.)
Je nový přepouštěcí ventil na vysokotlakém čerpadle, zkontrolované přepady střiků, údajně jsou všechny stejné, ale asi s poněkud vyšším průtokem, vyměněný palivový filtr. Pokud jsem odpojil přívodní hadici od filtru, vytéký čistá nafta plným proudem při zapnutém klíčku. O dovolené jsem ujel 6000 km. 1. den mi to 4x padlo do nouzáku asi po 600km byl pak klid. Snažil jsem se nepoužívat plný plyn. Na konci 18 denní dovolené kdy jsme denně ujeli 100 až 300 km jsme poslední den přejížděli německo a mohl jsem jet na plný plyn a nic motor do nouzáku nepadl.
Pokud, ale nechám motor nějaký den stát tak je tato chyba zpět. Pokud padne motor do nouzáku musím motor na chvilku vypnout a znvu nastartovat a pok běží normálně. Nemá nepravidelných chod, necítím žádné zakolísání, jen ztrátu výkonu a nebo jen se rozsvítí kontrolka.
Může mi někdo poradit, pokud se mu stalo něco podobného.
Dík.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Ulysee“