Maju zmysel (pre mna) drahe repraky na pocuvanie MP3?

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
Kayman
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 26 zář 2010, 19:49

Re: Maju zmysel (pre mna) drahe repraky na pocuvanie MP3?

Příspěvek od Kayman »

xeromax píše:kedze sub je aktivny tym odpada potreba 5 kanalu resp dvoch zosilovacov, pokial chces na zoosilovac napajat vsetky 4 repro tj predok aj zadok tak urcite 4kanal pokial len niektore dva (predne/zadne) staci dvojkanal
Znamy mi hovoril, ze staci dvojkanal a da sa to nejako spravit na vseky styri repro...Ako to teda je?Su na to nejake "rozdvojky"? Alebo je to tak ze jeden kanal napaja napr. dva predne repro a druhy kanal napr. dva zadne?
Punto MK2 5D 1.2 60 (!!!) Ps, Grrrrrrrr...
Reklama
 

xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Maju zmysel (pre mna) drahe repraky na pocuvanie MP3?

Příspěvek od xeromax »

:lol: :lol: znamy sa isto vyzna, ze pozdravujem, za prve ti predok bude hrat lavu stranu a zadok pravu stranu, (alebo naopak-podla zapojenia) a za druhe nemas najmensiu sancu nastavit zosilovac pretoze repra v predu a v zadu su rozdielne, keby si mal vsetky repro rovnake dalo by sa to zapojit jeden kanal na lavy predny a lavy zadny a druhy kanal na pavy predny a pravy zadny, ale tiez by som to nerobil pretoze zosik ktory by to dokazal potiahnut by bol cenovo dost vysoko, a urcite sa viac oplati investovat do 4kanala, kde si nastavis zvlast predne repraky a zvlast zadne
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
Kayman
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 26 zář 2010, 19:49

Re: Maju zmysel (pre mna) drahe repraky na pocuvanie MP3?

Příspěvek od Kayman »

No tiez sa mi to nejako nezdalo, naco by potom boli 4, 6 kanaly kebyze sa vsetko da zapojit do 2 kanalu :) Tak poriesim teda ten 4 kanal. Zatial dik za radu...
Punto MK2 5D 1.2 60 (!!!) Ps, Grrrrrrrr...
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“