Zástavby autohifi

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
kajo
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 24 lis 2010, 01:33
Bydliště: Bratislava, SK

Zástavby autohifi

Příspěvek od kajo »

Zaujímali by ma fotky z vašich auto hifi-montáží.

Začnem ja, práve som po Opel Vectre a Opel Omege dokončil Fiata Dobló.

Celkovo je tam 9 repro: 2 malé výškáčiky, staršie Magnaty, stredy sú Pioneery dualcone 13cm 25W a hĺbky sú 16,5 cm JBL GT5-652 45W s odšmiknutými výškačmi (foto doplním) a vzadu sú ovály 16x10, ešte orig.
Subwoofer je pod sedadlom, je to originál, zosík som vymenil za maďarský lacák SAL 100W RMS do 2ohm, a keďže je to fakt lacák, vstupnú úroveň som musel nastaviť rezistormi, systém pokus omyl, nakoniec sú tam štyri 56ohm rezistory, ktoré okrem nastavenia pracovného bodu ešte aj spájajú kanály.

Rádio je LG LCF800OR, v súčasnosti zrejme rádio s najlepším pomerom cena/výkon, nabúchané funkciami a MOSFET 4*53W (4*28 RMS), BT AUDIO, USB, ovládaním z volantu (bude)... Zabudovať rádio bol megaobrovský problém, keďže je hlbšie ako orig., muselo sa brúsiť a aj tak je 4mm predsadené, nie je to vidno.

Všetko je robené tak, aby auto vyzeralo ako originál, tak to mám rád. Neznášam pohodené káble a ostentatívne vystrčené zosíky a kufre plné subwooferov.

Ďalšia fáza je vytlmenie dverí a veľkých plechov, ale už teraz to hrá famózne.

PS: Na fotkách je vidno, že som rovno aj vymenil všetky žiarovky v prístrojovke a namontoval imobilizér, jednu 12V zásuvku vzadu a skryl som pod prístrojovku adaptér pre GPS.
enjoy

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Reklama
 

polomiso
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 24 zář 2009, 23:09
Bydliště: Nové Zámky

Re: Zástavby autohifi

Příspěvek od polomiso »

ten subwoofer je zaujímavý. Ktovie, či by nepasoval aj do punta mk2...
mk2b 1.4 16V 5D
Uživatelský avatar
Kayman
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 26 zář 2010, 19:49

Re: Zástavby autohifi

Příspěvek od Kayman »

polomiso píše:ten subwoofer je zaujímavý. Ktovie, či by nepasoval aj do punta mk2...
To by ma tiez zaujimalo, akurat riesim dilemu - aky subik pod sedadlo MK2...
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“