Zadní repro v BRAVO

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
KoJaK
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 13 zář 2006, 20:07
Bydliště: Mikulovice u Jes.
Kontaktovat uživatele:

Zadní repro v BRAVO

Příspěvek od KoJaK »

Zdarte lidi. Chci si do svojeho Fiatku namontovat zadní repro. Problém je, že tam mám jen vlastně připraveny otvory + úchyty. Když tam repro namontuju, bude vlastně cívka reproduktoru volně v prostoru - kufru, no a to je o ničem. Chci na to vymyslet nějakou schránku a reproduktor uzavřít, aby to taky mělo nějakou akustiku.

Může někdo hodit foto jak jsou uloženy zadní reproduktory od výroby ?? Popř. jestli už někdo toto řešil a přidával si tam sám zadní repro?? Díky...
FIAT BRAVO 1.6 v16 SX100 rv.10/97
Reklama
 

Li80R
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 01 úno 2007, 08:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Li80R »

To ti bude k ničemu když ty repra budou uchycený v tom origo plastu.Musíš vyřešit nějaký pevnější uchycení, třeba před MDF redukci a pak to uzavři.
KoJaK
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 13 zář 2006, 20:07
Bydliště: Mikulovice u Jes.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoJaK »

Li80R píše:To ti bude k ničemu když ty repra budou uchycený v tom origo plastu.Musíš vyřešit nějaký pevnější uchycení, třeba před MDF redukci a pak to uzavři.
No to já vím, že je musím "utěsnit". Akorát jsem chtěl pro inspiraci vidět, jak to mají vyřešené v BRAVO od výroby ( zadní repra - uchycení )
FIAT BRAVO 1.6 v16 SX100 rv.10/97
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“