Grundig AD 182M problém při zahřáté palubní desce Fiat Brava

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
George12
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 07 kvě 2019, 19:10

Grundig AD 182M problém při zahřáté palubní desce Fiat Brava

Příspěvek od George12 »

Zdravím všechny,
před cca dvěma měsíci jsem koupil Fiat Brava ve kterém bylo neorigo rádio které mi nevyhovovalo skrze ovládání přes dotykovou obrazovku a jelikož mám rád originální stav aut všeobecně tak jsem zakoupil origo rádio AD 182 M.
A teď k mému problému.
Ráno příjdu a nastartuju, rádio naskočí a normálně hraje. Odpoledne když jdu z práce a palubní deska je rozpálená od slunce tak nastartuju, rádio naskočí ale nevydá ani hlásku. Stanice jdou přepínat, sygnál od antény tam je, protože to ukazuje u nejsilnějších stanic ikonu stereo příjmu.
Dnes odpo jsem rádio vyjmul když nehrálo a zkoušel kroutit s káblíkama jestli tam náhodou není nějaký studený spoj. Bez výsledku.
Podle mě to bude přímo v rádiu ale bohužel nevím jak se do něj dostat aniž bych něco pokazil. Nemůže mi někdo poradit jak rádio rozdělat?
Potažmo jestli někdy někdo zažil podobný problém čím to bylo?

Vygooglil jsem servisní manuál na origo rádia který se tam dávali ale jsou tam popsány pouze vnitřnosti, bohužel však ne jak se rádio rozebýrá :(
Za postřehy předem díky.
Fiat Brava 1.6 76 kw
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“