kazetak za cd

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
tizzianno

kazetak za cd

Příspěvek od tizzianno »

Cau, mam PuntoII a mam tam orig. kazetak. Vcera jsem sehnal orig. cd ale kdy to zapojim tak to pise CANCHECK . . . . . . nevite nekdo co to znamena? Ani to nechce kod! dik za pomoc :?:
Reklama
 

onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Re: kazetak za cd

Příspěvek od onc »

tizzianno píše:Cau, mam PuntoII a mam tam orig. kazetak. Vcera jsem sehnal orig. cd ale kdy to zapojim tak to pise CANCHECK . . . . . . nevite nekdo co to znamena? Ani to nechce kod! dik za pomoc :?:
... dnes jsem o tom cetl, uz teda nevim na jakym foru :(
original katetak za original cd z jinyho auta nelze vymenit! Autoradio je spojeny s ridici jednotkou a ta je zakodovana jen na to autoradio co je tam od vyroby... kdyz to vymenis, tak to pise "CANCHECK", bohuzel to nejde nijak odblokovat :? ... neporadi si s tim ani ve znackovem servisu ani u Blaupunktu ... takze bohuzel............... mozna sehnat k tomu radiu i origos ridici jednotku ....
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
safaro
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 28 úno 2006, 10:49
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od safaro »

No mozna bych vedel co s tim :lol: Mam kontakt na servis u Prahy, kterej to dokaze za 750 Kc, da radio do nastavovaciho rezimu a pak to funguje.

Sezente mi taky naky na CD nebo MP3
Long
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 26 dub 2006, 19:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Long »

Cancheck je blokly, kazdy je jenom do jednoho auta a musi se odbloknout. Daval sem na Mp3 od roku 2003 do myho punta kery je rok 2000. 750 Kc je az zbytecne drahy, dela se i levnejs.

https://www.club-fiat.com//viewtopic.ph ... c&start=15
Fiat Punto II HLX 1,2 16V
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“