Epojisteni a vase zkusenosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Petra Novakova
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 25 lis 2016, 08:06

Epojisteni a vase zkusenosti

Příspěvek od Petra Novakova »

Ahoj fiataci. Po letech, kdy jsem byla u jedne velke nejmenovane pojistovny,planuji zmenu a rada bych znala vas nazor. Kolegove v praci mi doporucuji srovnavac Epojisteni.cz , kde mi pry doporuci nejnizsi cenu. Mate nekdo zkusenost s timto webem,napriklad zda jde vse vyridit i o vikendu a co vse k sepsani smlouvy potrebuji kdyz je to online? Diky za rady Peta
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Epojisteni a vase zkusenosti

Příspěvek od liborko »

Zdravím fanynku Italských vozů!!! :lol: Víš kdyby sis dal/a trochu práci a napsal/a to trochu jiným stylem tak by ti to možná i někdo uvěřil,ale vzhledem k tomu jak je to debilně napsáno tak je to spíše k smíchu a víme oč ti jde a že ses registroval/a jen pro to abys udělal/a reklamu. Když ti to teda tak vřele doporučili přátelé v práci tak proč lezeš ještě sem? Já s tím zkušenost teda mám a můžu říct,že jsem udělal blbost,že jsem to vůbec vyzkoušel. Vzhledem k tomu,že je tam povinné udávat tel.číslo tak bych chtěl ostatní tady na fóru od toho odradit, pokud nechcou,aby jim v jednom kole furt někdo "od nich" volal a k "něčemu přemlouval" Mimochodem,stačí si přečíst recenze. Reklamě zdar!!! :lol:
PS: žijeme v době kdy reklama na nás útočí ze všech stran,já už ani nekoukám na TV pač tam hrajou jen samé reklamy místo filmů,a je mi z toho na nic.A když se chci v klidu kouknout na mé oblíbené fiaťácké forum tak už to leze i sem.Nějak se to tu rozmáhá :(
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
ixoxi
Fiaťák
Příspěvky: 150
Registrován: 08 srp 2012, 14:00

Příspěvek od ixoxi »

K tomu tel. cislu len dodam, ze aj ked sa predstavuju ako z firmy XYZ, tak volajuci nemusi byt priamo z tej firmy. Zial funguju firmy typu callcentrum, ktore si spolocnosti prenajimaju na telefonicke obvolavanie. Takto tieto callcentra vytvaraju databazu tel. cisiel (samozrejme pouzivaju aj ine zdroje) a obvolavaju dookola (maju na to mnoho brigadnikov...). Ak prenajimatel nema databazu tel. cisiel, tak im callcentrum ponukne tu svoju. Nechcem byt OT, len aby sa niektori necudovali, preco im pravidelne takymto sposobom volaju "firmy", navyse s ktorymi nemaju nic spolocne...
Fiat Punto Classic 1.2 8V MK2B, bez tuningu, ale volam ho Puntiak
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Epojisteni a vase zkusenosti

Příspěvek od liborko »

Jojo to je pravda, takhle mi volali např.minulý týden,představila se jako zprostředkovatel T-mobile,že je z firmy jejiž název si už nepamatuju,vyptávala se mě a chtěla ze mě tahat informace (jsem zákazník O2) kolik měsíčně provolám apod. tak jsem to rychle ukončil. To je děs jak jsou vlezlí a otravní. A je to čím dál horší
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
ixoxi
Fiaťák
Příspěvky: 150
Registrován: 08 srp 2012, 14:00

Epojisteni a vase zkusenosti

Příspěvek od ixoxi »

Tak ponuka je pestra. Nakolko tieto tel. hovory su nahravane, tak hned slusne ukoncujem hovor. Nuz pri poslednom pokuse mi ponukali, ci nekupim kvalitne ponozky z bambusu-aj som slusne hovor ukoncil, akurat som sa pri tom nezdrzal rehotu, to sa proste nedalo...
Fiat Punto Classic 1.2 8V MK2B, bez tuningu, ale volam ho Puntiak
Odpovědět

Zpět na „POKEC“