Levné povinné ručení

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od armaman »

Nie kazdy ma kamosa na odtiahnutie...
To odtiahnutie som mal v cene poistneho este u Kooperativy, tam ale uz nie som poisteny dobre dlho.
A tie ponuky benefitov sa menia, pretoze teraz ked som si dal udaje do poistnej kalkulacky uz sklo ani stret nie su v ponuke.....
nero píše: lebo čelné skolo mám hradené z poistky toho kto mi ho rozbije a čo sa týka toho odťahu nechcel by som čakať na hocktorú poisťovňu a vybavovať to,
Ano ak dotycneho chytis a bude ochotny to priznat....
A v mojom pripade som volal asistencku a hned obratom mi volal operator z Ciech, pretoze vtedy to tak mali zabezpecene, ze mam vybaveny odtah. Odtah prisiel este v case vysetrovania nehody.
A dva dni nato mi asistencka volala ci nahodou odo mna odtahovka nezobrala ani korunu nakolko toto bolo hradene z povinneho poistenia a niektore odtahovky si dali zaplatit duplicitne, ako od ucastnika nehody na ruku tak aj od poistovne.
Chvalabohu som uz odvtedy podobnu sluzbu nepotreboval.
Fiatu už "nefandím"
Reklama
 

StiloItaliano
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 kvě 2014, 18:11
Bydliště: Brno

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od StiloItaliano »

take zalezi kolik ti to celni okno stoji pokud kolem 2-3 tisic tak si to pojistovat nebudu ale pokud 10-15 tisic tak si to pojistim protoze nebudu nekoho nahanet a hadat se ze mi rozbil okno muze to udelat i auto v protismeru :wink:
Fiat Stilo 1.2 16V 3D
Lancia Lybra 2.4JTD SW
www.lanciamoravia.cz
Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od nero »

myslím, že táto debata je o ničom každý si vyberie poisťovňu aj tak podľa seba, ja osobne som chlavabohu ešte žiadnu službu poisťovne nepotreboval
a tak ako píše stiloitaliano: take zalezi kolik ti to celni okno stoji pokud kolem 2-3 tisic tak si to pojistovat nebudu ale pokud 10-15 tisic tak si to pojistim protoze nebudu nekoho nahanet a hadat se ze mi rozbil okno muze to udelat i auto v protismeru - je to fiatacke forum kde suciastky ako aj celne sklo stojí pár € pokial sa nebavíme o funglovke ale v tom prípade by som mal havarijne poistenie.
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
StiloItaliano
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 kvě 2014, 18:11
Bydliště: Brno

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od StiloItaliano »

presne tak ja treba mel jeste pojisteni proti kroupam a jak na potvoru zadne nepadali :lol: a od noveho roku takove pojisteni zrusili takze cekam ze kroupy zacnou zrovna padat :lol:

jinak ja to bral za sebe na lancii je okno drahe a uz 2x jsem byl s nim v skloservisu takze se me pojistka vyplatila.
Fiat Stilo 1.2 16V 3D
Lancia Lybra 2.4JTD SW
www.lanciamoravia.cz
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od armaman »

nero píše:myslím, že táto debata je o ničom každý si vyberie poisťovňu aj tak podľa seba, ja osobne som chlavabohu ešte žiadnu službu poisťovne nepotreboval.
Sice forum je o Fiat ,ale nikde nie je napisane,ze "s fiatom do smrti" Je to moja druha znacka auta a viac sa ku nej vzhladom k poruchovosti vracat nebudem.
Navyse tema je vo vseobecnom pokeci, tak nechapem preco by som sa mal orientovat iba na Fiat....?
To ,ze si sluzby poistovne nepotreboval Ty tak neznamena ,ze ich nebude potrebovat dakto iny.
Ano suhlasim kazdy si spravi poistku podla seba. Ale diskusia je vseobecna co znamena ,ze diskutovat mozno vo vsetkych rovinach a teda aj v tej ktora inemu nemusi "rezat"...
A ak by to sklo stalo aj 100 eur tak 4 euro za rok nie je tak vela aby sa to neoplatilo. Stale by to bol rozdiel 96 eur.
Fiatu už "nefandím"
Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od nero »

pokial si poisťovák tak sa nečudjem aj nebankovky ti budú núkať svoje produkty ako tie najlepsie ...............
ale ako som písal každý si vyberie to svoje
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od armaman »

A to kde si nabral ,ze som poistovak? :roll:
Ako poistovak by som mal na viac ako na daky 20 rocny crep...
Co tak zacat trochu uvazovat.
Fiatu už "nefandím"
Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od nero »

ja som netvrdil že si poisťovák "tiež neviem kde si to zobral " aj keď tak komunikuješ a keď maš 20 ročný črep neviem čo riešiš poistenie, keď pri 20 ročnom črepe za poistku dáš pomali viac ako je " hodnota auta "
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od armaman »

Netrep.
Fiatu už "nefandím"
Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od nero »

aj tebe pekný deň
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
StiloItaliano
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 kvě 2014, 18:11
Bydliště: Brno

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od StiloItaliano »

jeste se to da pres zname :D
Fiat Stilo 1.2 16V 3D
Lancia Lybra 2.4JTD SW
www.lanciamoravia.cz
kajman
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 06 říj 2014, 04:47
Bydliště: Zlaté Hory

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od kajman »

Já to mám taky přes uvedený portál a na Špuňťu 1,9jtd platím slabých~ 1200 Kč ročně a na coupe 2,0 l ~1700 Kč. Ještě nechám doběhnout pojistku u alianzu kde je Doblo s 1,2 motorem a tam chtějí skoro 2500 ročně. Takže v prosinci pojistka končí tak bude změna pojišťovny.
aktual- Doblo 1,2 LPG rv.2003 znárodněné manželkou :-)
- Ducato 2.5tdi 1996 takový samodomo skoro karavan
bylo -R. Sénic 1.6 8v rv.1999
- Multipla 1,9 mjtd
- fiat 850,
- 126p ,
- panda mk1
-Punto 1,9 jtd
-Coupe 2,0 16V
milosh
Admin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 srp 2005, 11:14

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od milosh »

Me nejlepsi ceny vychazeji na https://www.epojisteni.cz/povinne-ruceni/
Odpovědět

Zpět na „POKEC“