Levné povinné ručení

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od liborko »

turbom píše:Mam Cpp a kazdy rok mi ruceni zvysuji nahoru o par stovek. Vzdy poslou omluvny dopis, ze se zvysuji nehody, naklady a pod voloviny. Premyslim, ze odejdu. Na 1.1 jsem letos platil s bonusama 1308 Kc, na 1.2 bez bonusu 1874Kc.
Kolega v praci pres fin. poradce plati kolem 2000 Kc s prednim sklem a to ma 1.6.
Taky mam čpp a přesně jak píšeš,každý rok navýšení a dopis plný keců jak se zvýšují náklady,loni jsem platil na svoje punto nějakých 1450,- a to jsem měl 40%bonus tak jsem tam letos osobně zašel na pobočku a pohrozil,že přejdu k jiné pojišťovně,hned mi to přepočítal a rázem byla cena 1040,- .Tak tam zajdi a určitě ti sleví,pač nebudou chtít přijít o zákazníka.
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od peta.smolik »

Pojišťovny jsou svině, si pamatuju jak mi tohle dělal Direct, rok co rok zvedal a když sem začal remcat poslal mi poukaz na 200kč na benzín asi 2x jenže zdražil předtím o 300 ale když nepohrozíš nedostaneš nic a ani nic neslevěj
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od ScR »

mě fakt nenaserete ;-)
v Reichu platím měsíčně to co vy ročně, tzn. 82,-€ MĚSÍČNĚ + 80,-€ ročně daň ;-)

TAKŽE MĚ S LEVNÝM POJIŠTĚNÍM NESERTE :-D
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od peta.smolik »

Njn není nad to mít přihlášený auto v ČR ale zas ty seš boháč, kdybys nebyl neplatil bys tolik..
Tak seš nebo nejseš ve vatě? :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od ScR »

smoldo nesssser :-D
hele, ono to má svý výhody, mít dojče kencajche :-D tady zastavěj švestky spíš cizince, no a v čechách zase domácího, páč kdo by se se mnou jako se soudruhem němcem domluvil německy, žeja? ;-)
a každá prdel něco stojí ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od peta.smolik »

Aby ses nedivil))) Na Carbonem vytuněným germánovi se poldové zchladěj tam i tady :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od ScR »

doprdele, to abych to na hranicích sloupnul :-D eště že mi pár qadrát metrů zbylo :-D
ale pojedu tak rychle a budu tak svítit, že mě přehlídnou ;-)
äle vážně, mám tu zkušenost že auta jedoucí ZA MNOU tudíž pomaleji zastavěj na radarech a mě nechaj jet ;-)
######
.ScOrE.
milan00
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 30 kvě 2013, 14:37

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od milan00 »

turbom píše:Mam Cpp a kazdy rok mi ruceni zvysuji nahoru o par stovek. Vzdy poslou omluvny dopis, ze se zvysuji nehody, naklady a pod voloviny. Premyslim, ze odejdu. Na 1.1 jsem letos platil s bonusama 1308 Kc, na 1.2 bez bonusu 1874Kc.
Kolega v praci pres fin. poradce plati kolem 2000 Kc s prednim sklem a to ma 1.6.
Mně taky zvedli ručení o pár stovek. Jednoduše jsem ho vypovědel. Na netu jsem našel výhodnejší nabídky jak jsem měl. Zkus si naházet údaje do online srovnávačů a uvidíš.
koleckoh
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 20 pro 2013, 15:18

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od koleckoh »

přesně tak, na srovnavači člověk aspon vidí co kdo za jaký peníz nabízí, co je k tomu navíc (i když teď nikdo nic nedá jen tak). ja srovnávam na http://www.inpojisteni.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a maximální spokojenost.
StiloItaliano
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 kvě 2014, 18:11
Bydliště: Brno

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od StiloItaliano »

me zvedla koop o litr nahoru ted jak vsechny zdrazili to uz jsem nevydrzel a hned to zrusil ted jsem u wustenrot a platim min nez u koop pred zdrazenim :lol:
Fiat Stilo 1.2 16V 3D
Lancia Lybra 2.4JTD SW
www.lanciamoravia.cz
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od armaman »

No jo , ale ake tam mas bonusy?
Mam kamarata ktory robi financneho poradcu.... A....
Myslel som si, ze mam povinne rucenie ťip-ťop, ale akonahle mi dal odkaz na ich kalkulacku tak som bol velmi prekvapeny co sa da ziskat "len" z jedno euroveho rozdielu v cene poistneho.
Takze vsetko co som chcel povedat je to ,ze odvtedy uz ziadnym zarucenym web kalkulackam prednost urcite nedam. Nakolko nezohladnuju najskor vsetko co Vam poistovna v kryti ponuka.
Je to aj zamer , pretoze vacsina ludi sa snazi usetrit a to vela poistovacich spolocnosti vie a tak ponukaju zamerne podpoistene poistne dohody.
A ak Vam taky vtak rozflakne okno ci harant poskiabe lak tak vacsina poistovni od toho da ruky prec pretoze to nebolo v dohode.

Nejdem sa vadit o dakoho pravde, ide o to ,ze je viem ako sa uz nezachovat. :wink:
Fiatu už "nefandím"
StiloItaliano
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 kvě 2014, 18:11
Bydliště: Brno

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od StiloItaliano »

tak bonusy no je jasne ze kdyz chce nekdo co nejlacinejsi ruceni ze nemuze cekat nake doplnkove sluzby zdarma ze a jelikoz nemam super drahe nove auto tak krom pojisteni oken ani nic jineho nechci
Fiat Stilo 1.2 16V 3D
Lancia Lybra 2.4JTD SW
www.lanciamoravia.cz
Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od nero »

armaman píše:No jo , ale ake tam mas bonusy?
Mam kamarata ktory robi financneho poradcu.... A....
Myslel som si, ze mam povinne rucenie ťip-ťop, ale akonahle mi dal odkaz na ich kalkulacku tak som bol velmi prekvapeny co sa da ziskat "len" z jedno euroveho rozdielu v cene poistneho.
Takze vsetko co som chcel povedat je to ,ze odvtedy uz ziadnym zarucenym web kalkulackam prednost urcite nedam. Nakolko nezohladnuju najskor vsetko co Vam poistovna v kryti ponuka.
Je to aj zamer , pretoze vacsina ludi sa snazi usetrit a to vela poistovacich spolocnosti vie a tak ponukaju zamerne podpoistene poistne dohody.
A ak Vam taky vtak rozflakne okno ci harant poskiabe lak tak vacsina poistovni od toho da ruky prec pretoze to nebolo v dohode.

Nejdem sa vadit o dakoho pravde, ide o to ,ze je viem ako sa uz nezachovat. :wink:
Myslím, že" povinné ručení " je poistka pre toho, komu spôsobim škodu a nie pre moje auto. Zo zákona si povinnosť splním a jedine čo ma na poistke zaujíma je cena, lebo škodu na svojom aute si musím hradiť sám.
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od armaman »

A co asistencne sluzby....
Dalej v tom rozdiele v cene poistneho bolo zahrnute rozbite okno a stret so zvieratom. A to sa uz tvojho auta tyka. Alebo si myslis ,ze nie? A rozdiel 1 eura je zanedbadelny ak ide o lepsie poistne krytie.
Asistencne sluzby ako odtah rozbiteho auta sa tiez hodia, ale to bolo myslim uz zahrnute v cene poistneho.
Sam som sposobil dopravnu nehodu a auto som mal nepojazdne a toto mi do 100 km(ak sa nemylim) od miesta bydliska zahrnala zakonna poistka bez nutnosti cokolvek hradit z vlastneho vrecka....
Takze ono to nie je len "zakonna poistka". Vela ludi skrbli no ak k dacomu pride tak potom sa cuduju a nadavaju na system.
V prvom rade sa ,ale treba zamysliet nad sebou...
Fiatu už "nefandím"
Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: Levné povinné ručení

Příspěvek od nero »

poistenie skiel je stardantné za príplatok, ktorý sa pomaly ani v jednej poisťovni neoplatí, stret so zverou je novinkou , v SK ju ponuka tušim len Generali a to je jediné nad čim by som uvažoval, lebo čelné skolo mám hradené z poistky toho kto mi ho rozbije a čo sa týka toho odťahu nechcel by som čakať na hocktorú poisťovňu a vybavovať to, keď už by k tomu došlo radšej ma odťiahne kamoš a mám to rychlejšie a lacnejšie / myslím v konečnej cene poistenia - nebúram každý rok / môžem to potvrdiť s 23 ročnej skusenosti s práce na dopravných nehodách.
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
Odpovědět

Zpět na „POKEC“