Výpadky motoru

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jardatv
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 08 bře 2009, 10:49

Výpadky motoru

Příspěvek od jardatv »

Má někdo zkušenost s tímto?Mám Pandu 1,1 r.v.2007.Cca 3/4 roku mi nepravidelně cuká auto-jako když jsem měl karburátorový motor a při studeném motoru jsem přidal lehce plyn a auto zacukalo.Nyní se mi to stává nepraviselně,ale zejména při rychlostech cca 50-60 a 80-90.Cukne motor asi na milisekundu a pak zase cca 20-30km nic,někdy i více ,někdy po 5km .Rozsvítí se většinou kontrolka motoru(už neřeším a doufám,že je to opět stejná chyba-komunikace vstřiku 2.válce).Opatření byla tato.
Značkový servis Fiat.Výměna vstřiku-dal jsem z vrakoviště a dá se říct ,že to dělalo pořád.Začkový servis odpověděl je to z vrakoviště chce to nový.Mechanik co mi to dělal mi přehodil vstřik z 1 válce na 2 a chyba opět na 2 vstřiku.Zn.servis- výměna svíček-kabelů-cívek-kontrola kabeláže-a nakonec výměna řídící jednotky - zkrátka pokus-omyl.To samé mi řekl mechanik.Vyměnil jsem vše krom ŘJ a stále stejné - auto jede,ale občas cukne - má někdo zkušenost.Co jednotku z vrakoviště,nebo opravu ŘJ.Na Panda foru bez odpovědi.Dík
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“