Brzdy ducato

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
radek
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2011, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Brzdy ducato

Příspěvek od radek »

Potřebuju radu mám ducato 2,8tdi valník s plachtou.Dával jsem nové kotouče a destičky TRW najeto ted cca 40TKM stalo se že při celkové hmotnosti 3,5t když hodně brzdím z kopce to slábne až to úplně přetane brzdit až změkne i pedál,stalo se 2x.Od té doby to hlídám.Další věc studené to taky nebrdí nic moc stačí parkrát přibrzdit a je to ok.Jaké dát desky aby se toto neopakovalo?Případně jakým způsobem zvětšit brzdnej účinek?Vzadu jsou bubny a současně s deskama i nové pakny taky TRW.
Reklama
 

wiki
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 17 pro 2015, 22:38

Re: Brzdy ducato

Příspěvek od wiki »

zdar,menil jsem brzdove desticky na ducato plachta a daval jsem tam od firmy ,,Brembo,,.byly mi doporuceny v hodne prodejnach a servisech.zatim jsem na ne najel asi 45 tisic a porad je tam jeste pulka a stale brzdi suprove......predtim jsem tam mel nejakou neznamou znacku a odesli mi asi po 38 tisicich
wiki
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 17 pro 2015, 22:38

Re: Brzdy ducato

Příspěvek od wiki »

jeste jsem zapomel.....stim brzdenim skopce.myslim si,ze je mas zavzdusnene.pokud se ti propadne pedal pri intenzivnim brzdeni.mysim si,ze jak zahrejes brzdy na urcitou teplutu,tak ti probubla brzdova kapalina a udela ti hadickach vzduch a snizi se celkem znatelne brzdeni.z vlastni zkusenosti si v kopci brzdim motorem a na brzdu slapu prerusovane aby se mi moc nezahrali...
Odpovědět

Zpět na „Ducato“