Ukončení výroby Seicenta

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Ukončení výroby Seicenta

Příspěvek od radek.s »

Pro všechny, co si mysleli, že už se nevyrábí:
http://news.auto.cz/nove-modely/fiat-seicento-600.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Škoda, že nová Panda se asi už nebude vyrábět v Polsku. Měl jsem totiž nedávno na týden k dispozici Grande Punto vyrobené v roce 2006 a některý věci na něm byly dost sfušovaný z fabriky nebo prostě konstrukčně nedotažený. Nekoupil jsem ho, moje Seicento je líp poskládané. I současná Panda se mě zdá dobrá. Mám dojem, že italská produkce je horší než ta polská. Bohužel nové Uno se mě vůbec nelíbí, to už není ten pravý Fiat, hlavně design palubky je dost hroznej.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení výroby Seicenta

Příspěvek od peta.smolik »

radek.s píše:Pro všechny, co si mysleli, že už se nevyrábí:
http://news.auto.cz/nove-modely/fiat-seicento-600.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Škoda, že nová Panda se asi už nebude vyrábět v Polsku. Měl jsem totiž nedávno na týden k dispozici Grande Punto vyrobené v roce 2006 a některý věci na něm byly dost sfušovaný z fabriky nebo prostě konstrukčně nedotažený. Nekoupil jsem ho, moje Seicento je líp poskládané. I současná Panda se mě zdá dobrá. Mám dojem, že italská produkce je horší než ta polská. Bohužel nové Uno se mě vůbec nelíbí, to už není ten pravý Fiat, hlavně design palubky je dost hroznej.
No myslím že ještě letos v březnu se dělalo Už dávno se nejmenuje seicento(italsky 600) ale má označení na autě jen čísly 600 ale stejně se mi to nezdá... se mrknu na jejich stránky schválně
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Ukončení výroby Seicenta

Příspěvek od radek.s »

No a četl jsi ten článek? Proto jsem sem dal ten odkaz, tam je to všechno napsaný. Výroba Seicenta ukončena koncem května 2010, tak že v březnu se logicky ještě vyrábělo. Fiat Seicento=Fiat 600 od roku 2005 (face lift + přejmenování na Fiat 600), jinak je to pořád úplně stejný auto (až na menší změny barev plastů a textilíí v interiéru + změny ve výbavě)
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení výroby Seicenta

Příspěvek od peta.smolik »

radek.s píše:No a četl jsi ten článek? Proto jsem sem dal ten odkaz, tam je to všechno napsaný. Výroba Seicenta ukončena koncem května 2010, tak že v březnu se logicky ještě vyrábělo. Fiat Seicento=Fiat 600 od roku 2005 (face lift + přejmenování na Fiat 600), jinak je to pořád úplně stejný auto (až na menší změny barev plastů a textilíí v interiéru + změny ve výbavě)
No jasně že jo ale ještě pořád asi dobíhá páč ještě se dá vybrat v It. ceníku barva a výbava
Nahodou Seicento se mi dycky líbilo a párkrát sem se svezl ve verzi sportink Shumacher a bylo to zajímavý
Náhodou mám dvě origo poklice na seicento Nechceš je?
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Ukončení výroby Seicenta

Příspěvek od radek.s »

Já mám zatím všechny poklice v pořádku, tak že asi ne. Vzal bych je jenom, kdyby mě nějaká praskla, ale musel by to být ten samý typ, co mám na autě. Můžeš sem hodit fotku?
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
Gaaspi
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2018, 01:34
Bydliště: Galanta
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení výroby Seicenta

Příspěvek od Gaaspi »

Chvalabohu jěšte pár let bude možnost koupit tohle auto a vždy se najdou nějaké zachovalé kusy... Aspoň doufám. Je to jediné cenovo dostupné auto i pro lidi se slabým přijmem. Ale dofám že se poštestí a příští auto bude smart.
:mrgreen:
KIA Sephia -> Škoda Favorit -> Škoda 120 -> Škoda Felicia -> Daewoo Racer -> Fiat Seicento
Odpovědět

Zpět na „Seicento“