Plastová nádrž

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Root
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 15 bře 2014, 18:59

Plastová nádrž

Příspěvek od Root »

Kde sehnat plastovou nádrž? Smrdí mi benzín a nikde nic nemůžu najít, tak si myslím, že je to tou nádrží.A když už ji budu měnit, tak raději tu plastovou. 1.1 Mpi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Cinkque
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 04 pro 2014, 19:49

Re: Plastová nádrž

Příspěvek od Cinkque »

Videl si už niekde plastovú? Ja som sa zatiaľ stretol len z plechovou, o plastovej do seičenta počujem prvý krát. Tie plechové nádrže vydržia strašne krátko ,hneď začnú hniť v spoji. Ale zas vymeniť ju netrvá dlhšie než dve hodinky :D Keď nájdeš plastovú tak to tu napíš kúpim si aj ja takú.
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Plastová nádrž

Příspěvek od radek.s »

Domnívám se, že plastovou nikdo nevyrábí, protože originál byla jen plechová a tak druhovýroba jsou taky jen plechové. Nádrž jsem měnil v roce 2008 a v té době jsem plastovou nikde nenašel a to jsem hledal docela dost. Koupil jsem druhovýrobu, nádrž je pozinkovaná a zvenku ještě nastříkaná barvou, vůbec nerezne, oproti originálu je kvalitní, není z Polska, doporučuji. Koupil jsem jí v ACI.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Plastová nádrž

Příspěvek od liborko »

No já blbec ji koupil v polsku,od pohledu nic moc kvalita,tenký plech jak papír,za 3 roky jsem ji měnil znova,ani nátěr nepomohl,zrezla né ve spoji,ale normálně vespod prorezlé dírky. Plastová se nedělá,co tak zkusit dopasovat plastovou z punta MKI nebo pandy ta by mohla být menší.
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Root
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 15 bře 2014, 18:59

Re: Plastová nádrž

Příspěvek od Root »

Tak to koukám a já myslel, že jsem ji někde zahlídnul :-).
Trošku mě totiž děsí, že občas je cítit benzín. Většinou to bývá pří stání třeba na šrankách. Na druhou stranu mokro pod autem není a ani není nikde nic vidět pod autem. Někdy jsou zas cítit spaliny, ale to bude asi výfuk - dírka.
Odpovědět

Zpět na „Seicento“