LPG

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Robas
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 01 zář 2006, 23:50
Kontaktovat uživatele:

LPG

Příspěvek od Robas »

Nevíte někdo kolik by stálo namontování plynu do tipa ? Popřípadě kde to dělají ? Díky!
Reklama
 

wiky
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 22 črc 2006, 07:16
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wiky »

Mě to stálo 5000Kč ale už jsem měl plyn ze starého auta jinač kolem 20000Kč s nádrží místo rezervy
Kenny
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 07 úno 2006, 17:43
Bydliště: Cerekvice nad Loučnou

Příspěvek od Kenny »

Mám taky plyn místo rezervy a můžu ti říct,že je to super,ale auto už jsem tak koupil,ale myslím si,že takovejch 15 určitě
Bůh řekl:Budiš auto a stvořil Tipo
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Jakej motor to je? Resp. system pripravy smesi? Karbecovka kolem 15ti i s nadrzi, vstrik kolem 25ti. Pokud najedes aspon 15 - 20 tis rocne, tak se to vyplati. Pokud ne, jezdi na benal.
Hustokrutost
wiky
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 22 črc 2006, 07:16
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wiky »

Podle čeho to všichni počítáte Ja už mám plyn 6 let a kromě první investice a dražších emisí jen pořád jezdim levněji tak nevim proč by se to mělo oplatit jen pokud jezdim více než 20000 ročně Mě se to vrátilo po ujetí zhruba 20000km a od te doby jezdim jen a jen levněji a těch 6 let jsem do plynu nedal ani korunu
Jedinou nevýhodou plynu je častější výměna výfuku a svíček
Miloš
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 12 lis 2006, 23:02

Příspěvek od Miloš »

Tak to neděláš dobře,protože by si to měl nechat kontrolovat každých 10kkm.Jinak vyplatí se to rozhodně někomu,kdo má auto několik let,což není můj případ.
wiky
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 22 črc 2006, 07:16
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wiky »

Ja ten plyn hodil po 150000 do jiného auta a nechal jsem vyměnit za 1500Kč membrány Jinač ho zkontrolují co 2 roky na emisích a podle nové legislativy každý rok na revizi co stojí kolem 300Kč
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No ciste teoreticky by se mela delat revize kazdych deset tisic, nebo kazdej rok. Ja to nedelam, pac bych na revizi porad... :-D A kdo by to platil. Ono tam moc neni co ladit. Pokud nekde nefuci plyn, tak je to ok. A ten volnobeh si snad dosteluje kazdej. Maximalne vymenit plynovej filtrik. Akorat po nejakych osumdesatitisicich zacnou tvrdnout membrany, ty sou potreba obcas vymenit.
Hustokrutost
Odpovědět

Zpět na „Tipo“