Horší startování+zdechání

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Dave1992
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 črc 2013, 23:32

Horší startování+zdechání

Příspěvek od Dave1992 »

Mám takový problém, ale nevím čím to je....
Mám Fiat Tipo 1.4 i.e 51 kw, a problémy začaly tak, že to v malých rychlostech začalo cukat... tak sem jezdil rychle ale pak to začalo blbnout i ve velkých rychlostech a to tak, že jsem měl sešláplý plyn a z ničeho nic otáčky motoru klesly na 0 tak sem pusil plyn a zmáčkl ho znovu v té rychlosti a asi 5 sekund po sešlápnutí otáčky naběhly.... dojel jsem dom zaparkoval jsem ale o dva dny později už se s tím nedalo jet... nastartuje ale ve volnoběhu zdechá, když jedete nebo spíš se snažíte jet zdechá... když jedete se spojkou v půlce na rychlost 1 tak to jde ale jak spojku pustíte... zdechá... už ani nepomáhá větší rychlost....

Koupil jsem palivový a vzduchový filtr, oba jsem vyměnil, nic... koupil jsem čerpadlo palivové, jenže staré mi nešlo odmontovat ani kladivem se šroubovákem... ale ani nwm zda to je čerpadlem... nemáte s tím někdo prosím zkušenosti? ja už nevím čím to může být... díky za rady
Reklama
 

reus33
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2013, 01:37

Re: Horší startování+zdechání

Příspěvek od reus33 »

s týmto problémom som sa stretol zopár krát. treba skontrolovať hadičky podtlakového systému. pravdepodobne sú popraskané konce. treba ich orezať=skrátiť, každý prípojný spoj a je to. alebo najlepšie komplet vymeniť všetky
Odpovědět

Zpět na „Tipo“