Spotřeba

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Dragoon
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 16 led 2007, 22:02
Bydliště: Suchdol nad Lužnicí

Spotřeba

Příspěvek od Dragoon »

Ahoj , chtěl bych si koupit Fiat Tipo 2.0 ie , ale zajímala by me spotřeba??Nekdo říka že si veme dost nekdo že ne tak mi prosim poradte!!
Reklama
 

premekkk
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 21 bře 2008, 09:49

Příspěvek od premekkk »

Ja mam tipo 1.9 tds 66kw a porad mi to pali tak 8 litru je pravda ze pres 8jsem se jeste nedostal a to jsem jezdil jako prase ale jezdim tak 50%mesto 50% dalky a na dalku mi to pripada ze to zere tak 6-5 - 7-5l%100km a to se mi zda hodne jo a jedu tak do 110km/h Cekal jsem spotrebu na dalku tak do 5 max 5.5l kazdopadne ted to nejezdi pristi tyden to dam mechanikovi tak at se mi podiva i na tu spotrebu zda se mi to fakt moc...Ale potesujici spravu mam taky pro tebe jede to pekne! 1.7 d bych asi nebral bude to jak vyluhovany cajicek pokud ovsem nikam nespechas a nevadi ti zadna dynamika tak jdi do 1.7 d je to atmosvera tak nema se tam co kazit pri slusnem zachazeni
libor1111
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 12 led 2010, 20:27

Re: Spotřeba

Příspěvek od libor1111 »

ahojte kupil som si fiat tipo uz dlhsi cas sa tu riesia moje problemy mna by zaujimalo ze kto to pozna na palubnom pc kde ukazuje spotrebu benzinu by som chcel vediet ked mi rucicka ukazuje presny stred kolko zere 3/4 ked ukazuje alebo je v tom cervenom poli aku ma v ten moment spotrebu este som nejazdil tak nemam odskusanu ale by som rad vedel kolko +- zere vtedy dakuejm 1,6,i.e 66kw(90ps)
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Spotřeba

Příspěvek od mad mike »

libor1111 píše:ahojte kupil som si fiat tipo uz dlhsi cas sa tu riesia moje problemy mna by zaujimalo ze kto to pozna na palubnom pc kde ukazuje spotrebu benzinu by som chcel vediet ked mi rucicka ukazuje presny stred kolko zere 3/4 ked ukazuje alebo je v tom cervenom poli aku ma v ten moment spotrebu este som nejazdil tak nemam odskusanu ale by som rad vedel kolko +- zere vtedy dakuejm 1,6,i.e 66kw(90ps)
"palubní počítač" Tipa ti neukáže aktuální ani jinou spotřebu :) tuto funkci nemá. jediné co se u digitálních verzí palubek nacházelo byl ekonoměr,což máš myslím na mysli, který ukazoval jak ekonomicky jedeš. více na http://www.fiattipo.net" onclick="window.open(this.href);return false; - klub zaměřený pouze na vozy Tipo/Tempra
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
libor1111
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 12 led 2010, 20:27

Re: Spotřeba

Příspěvek od libor1111 »

aha jo tak ako ekonomicky jezim jo tak to teda budu uset natankovbat a seldovat kolko km prejdem a vypociat si kolik to zere ale i presto diky
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Příspěvek od Dohy »

taky mam Tipo 1.9Td 66kw a spotreba je urco kolem 7-8L .. jezdim po meste 60% ... a je to tak .. 7-8L urcite.
libor1111
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 12 led 2010, 20:27

Re: Spotřeba

Příspěvek od libor1111 »

cawte chlapi chcem sa oyptat neico k spotrebe mam tipo 1,6 55kw 94 vyroba chcem sa spytat na cca kolko km je ked svieti spotreba??bo som natankoval za 10€ 9,5litra spravlil som 70 km ale neveim kolko mi ostava ci svieti ekd je 5 litrov alebo kolko poradte mi + - odhad staci dakuejm
Odpovědět

Zpět na „Tipo“