Motor, chová se jako bez paliva, 1.9TDS

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
premekkk
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 21 bře 2008, 09:49

Motor, chová se jako bez paliva, 1.9TDS

Příspěvek od premekkk »

Cau potrebuju poradit uz si nevim rady.,..2 tydny tomu jsem potreboval nekam zajed uz jsem mel malo nafty tak jsem si zajel do garaze nalil jsem tam 20 litru nafty a vyjel ...po 15 km kdyz jsem dal podlahu tak to stracelo vykon dojel jsem na misto a pak dom ale cestou se to porad zhorsovalo.. druhy den jsemnechal vymenit naftovy filtr myslel jsem ze to bude tim ale nebylo... pak se procistili sitka profoukli hadice ale beze zmeny ...ted je to v takovem stadiu ze mi tostoji v garazi kdyz to nastartuju napocitate do 10 a chcipne pak tocim tocim proste to taha naftu pak to chytne jede to normalne i do otacek to jde peknbe ale pouze po dobu plus minus 10 vterin pak jakoby by jste odpojili privod....nafta byla dobra porad stejna beru u stejne benzinky a do stejneho kanistru tak tim to asi nebude Mate nejaky napad co bych mel jeste vyzkouset cim by tomohlo byt?
Reklama
 

wotan
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2008, 13:24

Příspěvek od wotan »

problem bude s rozdelovacem nebo palcem na 100 procent dneska sjem mel stejny problem vymenil jsem vicko a palec rozdelovace a je po problemu
marek7306
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 20 lis 2007, 15:00
Kontaktovat uživatele:

víčko a rozdělovač???

Příspěvek od marek7306 »

wotan píše:problem bude s rozdelovacem nebo palcem na 100 procent dneska sjem mel stejny problem vymenil jsem vicko a palec rozdelovace a je po problemu
To je doufám myšleno jako vtip?? :D :shock: jinak bych chtěl tvoje auto tedy vidět :-))) diesel a rozdělovač....... není na tvém voze vadná ta součástka co je mezi sedadlem a volantem?
marek7306
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 20 lis 2007, 15:00
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 TDS jako by dochazela nafta

Příspěvek od marek7306 »

premekkk píše:Cau potrebuju poradit uz si nevim rady.,..2 tydny tomu jsem potreboval nekam zajed uz jsem mel malo nafty tak jsem si zajel do garaze nalil jsem tam 20 litru nafty a vyjel ...po 15 km kdyz jsem dal podlahu tak to stracelo vykon dojel jsem na misto a pak dom ale cestou se to porad zhorsovalo.. druhy den jsemnechal vymenit naftovy filtr myslel jsem ze to bude tim ale nebylo... pak se procistili sitka profoukli hadice ale beze zmeny ...ted je to v takovem stadiu ze mi tostoji v garazi kdyz to nastartuju napocitate do 10 a chcipne pak tocim tocim proste to taha naftu pak to chytne jede to normalne i do otacek to jde peknbe ale pouze po dobu plus minus 10 vterin pak jakoby by jste odpojili privod....nafta byla dobra porad stejna beru u stejne benzinky a do stejneho kanistru tak tim to asi nebude Mate nejaky napad co bych mel jeste vyzkouset cim by tomohlo byt?
je tam více možností,co v jakém stavu máš trysky?Myslím že i čerpadlo by jsi mohl skontrolovat....
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 TDS jako by dochazela nafta

Příspěvek od Dohy »

co čerpadlo sefe tlaci pumpa ropu tak jak má ? mě tohle delalo ze netahalo ropu
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: 1.9 TDS jako by dochazela nafta

Příspěvek od mad mike »

doporučoval bych kontrolu těsnosti palivového potrubí, podle příznaků(stejné jsem měl já na 1,7) byla někde vzduchová bublina. po výměně filtru a dotažení všech spojů bez problémů. pak by možná nebylo marné zkontrolovat elektroventil na čerpadle jestli funguje správně. předpokládám že když píšeš, že se čistily sítka, tak myslíš to na plováku v nádrži. ale spíš bych to tipoval na ten vzduch. je důležité po dotažení spojů pořádně zalít filtr naftou.
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Odpovědět

Zpět na „Tipo“