KOLA: ET

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Škubánek
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 30 kvě 2010, 16:11
Bydliště: west side

KOLA: ET

Příspěvek od Škubánek »

Potřeboval bych vědět jestli se na pandu vejdou 6x15" 4x98 ET24, jde mi hlavně o to ET, jestli už to nepoleze moc ven ?? Gumy by na tom byly 15" 195/50.
Fiat Panda, 1.3 16v MultiJet, 2008, tmavě modrá metalíza,
Reklama
 

Škubánek
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 30 kvě 2010, 16:11
Bydliště: west side

Re: Letní kola, jak velké ET?

Příspěvek od Škubánek »

Tak si zase odpovim sám...
Třeba se to někomu bude hodit.
Kola 4x98 6,5x15" ET35, gumy 195/50 všechno perfektně sedí, nedrhne, neleze z podběhů.
Fiat Panda, 1.3 16v MultiJet, 2008, tmavě modrá metalíza,
bart_tychy.pl
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2011, 23:43

Re: Letní kola, jak velké ET?

Příspěvek od bart_tychy.pl »

můj přítel má
- ATT litá kola Model 540 C - 6J 15H2
a mají na to:
- Pirelli P5000 Drago 195/50 R15
a je to dokonale
http://www.pandaclubpolska.pl/forumpcp/index.php - Dobrý polské fórum
http://pandomaniak.prv.pl/ - mnoha modifikacích Fiat Panda
Krtek3
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 24 zář 2012, 12:44
Bydliště: žarošice

Re: KOLA: ET

Příspěvek od Krtek3 »

Ahoj Pandové ... vracím se k tomuto tématu a dovolím si rozšířit o prosbu:
Jaké rozměry disků máte u svých PAND v TP? Předpokládám, že mi do TP zapsali chybné údaje a bojím se problémů na STK. Když se to teď zpřísňuje, zvláště u starších aut.
Zkoušel jsem Fiat.cz a odkázali mne na dealerství Dojáček, že tam dělají Homologace. Ale - 2 týdny se tam nemůžu dovolat a nikdo mi nereaguje na maily.

Já mám v TP toto:
155 R 13 79T/ 5.00B X 13 ET 35
165/65 R14 79T 5J x 14-38

Máte jiné zadání? Podle těchto čísel totiž dohromady nic nenajdu a podle typu Panda 2 169 mi desítky webů nabízí spoustu jiných rozměrů.

Děkuji!
Fiat Panda 2 169 1,2 44kW rv 2005

v minulosti
Fiat Palio 1,7TD 51kW rv1997
Xsara II kombi 2,0HDi 66kW rv 2001
Fiesta IV 3dv 1,25 16V 55kW rv1996
Uživatelský avatar
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 414
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Re: KOLA: ET

Příspěvek od pavproch »

Ta naše je verze Climbing
klajmbing.jpg
klajmbing.jpg (10.06 KiB) Zobrazeno 92 x
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Krtek3
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 24 zář 2012, 12:44
Bydliště: žarošice

Re: KOLA: ET

Příspěvek od Krtek3 »

Děkuji. Můžu poprosit i vin? Kdybych se hádal s úřadem, zkusil bych oponovat rozdíly údajů v TP fakticky stejných aut.
Fiat Panda 2 169 1,2 44kW rv 2005

v minulosti
Fiat Palio 1,7TD 51kW rv1997
Xsara II kombi 2,0HDi 66kW rv 2001
Fiesta IV 3dv 1,25 16V 55kW rv1996
Uživatelský avatar
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 414
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Re: KOLA: ET

Příspěvek od pavproch »

SZ
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Vladka1
Znalec
Příspěvky: 650
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: KOLA: ET

Příspěvek od Vladka1 »

To Krtek 3: Jestli to je dvojkolka a ne 4x4, tak to v techničáku máš správně. 4x2 a 4x4 vůbec nejsou stejný auta.
Pokud máš na autě něco jinýho a nemáš k tomu typový list, tak máš technicky nezpůsobilé vozidlo.
Zastoupení Fiat CZ nefunguje, seberou prachy za prodej, narejžujou na garančkách a dál je zákazník nezajímá = ztráta času s nima něco řešit.
Pokud jde o jiný kola zapsat do techničáku, tak potřebuješ typový list, kontrolu montáže na STK a pak na úřad.
Typový list sháněj u prodejců kol...
Uživatelský avatar
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 414
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Re: KOLA: ET

Příspěvek od pavproch »

Fčíl sem si fšim, že v dolní části TP je ešče dodatek:
pindica.jpg
pindica.jpg (15.63 KiB) Zobrazeno 29 x
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Odpovědět

Zpět na „Panda“