MOTOR: Montáž silnějšího - Panda 1

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
baldamw
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 24 říj 2009, 23:35
Bydliště: Předklášteří
Kontaktovat uživatele:

MOTOR: Montáž silnějšího - Panda 1

Příspěvek od baldamw »

Zdravím velice mi vrtá hlavou a jednou bych si takové auto i chtěl postavit zdali stará Fiat Panda 1,0 i nebo i 1,1 i snese silnější motor z Una. Jednou mi kdosi vyprávěl, že dokonce jezdila Panda 4x4 s motorem z Cromy 2.0 i a gumovala 4x4, ale nechce se mi tomu věřit a nechci veřit fámám typu "jedna paní povídala" nicméně motor z Una 1,3 turbo by tam jít mohl ne? Chtěl bych si jednou takovouto Pandici postavit, ale nevím jestli je to technicky možné. Měl bych tu i jednu 750tku, která mi tu zůstala a chtěl bych možná tohle na ní realizovat, nicméně nevím jestli to jde. Má někdo s tímto nějaké zkušenosti nebo poradí? Děkuji předem! :)
Tam kam vjedu já s Pandou 4x4 člověk by pěšky těžko šel..........
Reklama
 

Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Silnější motor Fiat Panda

Příspěvek od Petr1968 »

A kde s tím budeš jezdit? Po polních cestách? Technicky možné je všechno.
zderca
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 05 kvě 2010, 15:52

Re: Silnější motor Fiat Panda

Příspěvek od zderca »

už jsem to taky slyšel,zkoušel jsem do Pandy rv. 1987 karbec dát ten motor z Una s turbem a nešel,ale prej na motory Fire to pasuje.Stejně je to kravina s tou Cromou.To bys ten zadní diferák na asfaltu rozžvíkal.Není stavěný až na takový odpor a ne k tomu s takovým motorem
panda1100
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 13 úno 2008, 20:36

Re: Silnější motor Fiat Panda

Příspěvek od panda1100 »

dobry den to som ja vas zakaznik zo SR :D my ideme dat na pandu 1,2 44kw 60hp z punta I ... malo by to pasovat jedna panda vo francuzku tak jazdi na takom motore ten 1,0 je slaby :(
Odpovědět

Zpět na „Panda“