SROVNÁNÍ: 1.3 JTD Cross 4x4 vs 1.2i Climbing 4x4

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

SROVNÁNÍ: 1.3 JTD Cross 4x4 vs 1.2i Climbing 4x4

Příspěvek od pavproch »

Už jste někdo měli možnost porovnat v praxi?

Tadyhle chválí toho ropáka, tady zase vychvalovali benzín.

PS: Aby bylo jasno o mých názorech - správný auto MUSÍ PAPKAT BENZÍN, nafta patří do kamen a do kombajnu, proto mám (pardón, moja drahá 1/2 má - já to enem platím.... :o ) doma "tu druhou".... a MAX spokojenost. Jenom mě TEORETICKY zajímá, O KOLIK JSOU JÍZDNÍ VLASTNOSTI JINÉ.....
Reklama
 

georgius1
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 09 zář 2006, 17:54

Příspěvek od georgius1 »

Zdravím! Než jsem koupil svou pandu, tak jsem si vyzkoušel benzíňák i naftu. Projel jsem se v Crossu. Auto bylo hbitější, trochu hlučnější, vibrací jsem si nevšiml. Určitě je to auto hbitější, má menší spotřebu a větší dojezd. Ale ta cena. Dát o 100.000,- více za minivůz se mi nechtělo. Tak jsem volil benziňák. Je trochu líný, ale v tom si dobře rozumíme. :D Zatím jsem spokojený, hlavně se spotřebou.
georgius1 - Panda 4x4 1,2 Climbing
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

@georgius the first: Dík. Když jsem objednával pandici pro drahou 1/2, tak v oplastovaným provedení (zaplaťpanbu za ty plasty, bez nich by byla už orvaná jak samica... :wink: ), tak jedinou volbou byl Climbing 1.2i ...

Ropáka bysem stejně nechtěl....

Když už se něgdy (vyjímečně... :wink: ) dostanu ke kniplu, tak mi rozhodně nepřipadá líná..... pravda, dynamikou "lehce" zaostává za mým dosluhujícím služebně-soukromým přibližovadlem (O-I 1.8T, taky 4-hrab).... ale lenoch to rozhodně néni.....

Mno, a jak nemám rád ropáci, tak asi brzo jednoho dostanu přidělenýho ....
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
Odpovědět

Zpět na „Panda“