ZÁMKY: Centrál na DO - výroba nového klíče

Moderátor: peta.smolik

drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

ZÁMKY: Centrál na DO - výroba nového klíče

Příspěvek od drahysa »

Potřebuji vyrobit nový klíč k pandě. Problém je ten, že jsou už vymačkané gumičky na dálkovém ovládání a druhý klíč nemám, při koupi auta jsem dostal pouze jeden. Tedy bych chtěl nový klíč nejlépe s dálkou, případně opravit vymačkané gumičky...a klíč s dálkou nový...ve fiatu mi řekli, že gumičky nelze opravit..pouze koupit nový klíč za cca 5000,- bez dálky :-)...šílenost?..má s tim někdo již zkušenost...ty gumičky nic nevydrží. Děkuji za radu
Reklama
 

sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od sgy »

napadá mě jen objednat novou sadu zámků z polska... 3 zámky originál dálkáč + klasický klíč myslím + CODE karta pro naprogramování klíčů... za 1500Kč v přepočtu asi..
drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od drahysa »

Kde by se to případně nechalo objednat?...přímo stránky či tak něco?..nabídka je to dobrá. Bylo by to i s dálkou?
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od sgy »

nechám zjistit... dělá to kamarád, jakmile budu mít více info, dám vědět
drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od drahysa »

díky moc...pokud by to byla dálka a centrál..určitě by to byla velice zajímavá cena...
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od hyro »

npr.:
http://moto.allegro.pl/item1086714940_w ... punto.html" onclick="window.open(this.href);return false;
drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od drahysa »

ja tedy potřebuji 4 elektronicke zamky ..v jednom bude vložka na kliž..k tomu něco co to bude řidit a klíčky s vazbou na řídící "krabičku" a imobilizer..je to tak...tedy koupit 4 zamky s řidici elektronikou..ale nikde jsem neviděl k tomu ty klíčky...a vložku na klič...nebo to koupit zvášť?...tj. asi zadat vlozit kod kliče do řídíci el. na dálku...ta krabička u těch zámků předpokládám že je jednotky pro DO.
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od sgy »

Ne, pokud jste od vyroby mel original dalkovy ovladac k pande, neni treba menit zamky ani imobilizer. Potrebujete jen 3 vlozky zamku + zamek do spinacky, pokud si poridite novy klic. S novym klicem pak do fiatu, kde Vam naprogramuji novy klic do jednotky(imobilizer) . Servis neni nutny, pokud imobilizer ze stareho klice vykuchate a vlozite do noveho klice.
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od HoviXXX »

Když už tady řešíte klíce,nedá se nekde koupit jen ten jeden kus toho vystřelovacího,že bych si to upravil a dal tam místo toho svuj obycejnej?? Díky
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od drahysa »

tak to je jednoduzsi nez jsem cekal.poptam se servisaka jestli by to zbastlil. diky za odpoved.
drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od drahysa »

je t prene tak ja potrebuji dve vlozky (do kufru a do dveri řidice) a pak do spínačky...imobilizer buď vykuchat, nebou aby byl v kličich čip a překopirovat...no a s code kartou do fiata nechat upravit DO...a mělo by to být vše...no jo ale kde to sehnat :-)?..už to někdo takhle měnil?
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od sgy »

drahysa píše:je t prene tak ja potrebuji dve vlozky (do kufru a do dveri řidice) a pak do spínačky...imobilizer buď vykuchat, nebou aby byl v kličich čip a překopirovat...no a s code kartou do fiata nechat upravit DO...a mělo by to být vše...no jo ale kde to sehnat :-)?..už to někdo takhle měnil?
dal jsem vědět tomu známému, že zjistí, jestli může sehnat sadu vložek zámku a za jakou cenu

co se týče imobilizéru, v případě, že by se sehnala celá sada zámků s klíči, není třeba nic kuchat... při kódování dálky naučí ŘJ nové klíče.
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od hyro »

Ahoj, keď mi nejaký parchant vykradol Pandu zlomil mi zámok na dverách vodiča, mám dorábané DO zakúpené v Poľsku z Allegro.pl, keď zakúpim túto sadu zámkov http://moto.allegro.pl/item1086714940_w ... punto.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a kľúča čo budem musieť okrem výmeny zámkov ešte absolvovať, nejaké nakódovanie, alebo čo ešte. A bude to vôbec možné vymeniť, aby fungoval aj ten "vyskakovací kľúč". Ďakujem za radu
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od sgy »

hyro píše:Ahoj, keď mi nejaký parchant vykradol Pandu zlomil mi zámok na dverách vodiča, mám dorábané DO zakúpené v Poľsku z Allegro.pl, keď zakúpim túto sadu zámkov http://moto.allegro.pl/item1086714940_w ... punto.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a kľúča čo budem musieť okrem výmeny zámkov ešte absolvovať, nejaké nakódovanie, alebo čo ešte. A bude to vôbec možné vymeniť, aby fungoval aj ten "vyskakovací kľúč". Ďakujem za radu
výměna zámků bude bez problému. problém může nastat v nakódování dálkového ovládání, řídící jednotka nemusí podporovat dálkové ovládání, tudíž by klíč fungovat čistě mechanicky. je třeba se poinformovat ve fiatu, zda by vaše panda (body computer) uměla dálkové ovládání
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče s dálkou

Příspěvek od HoviXXX »

To SGY: Už jsem to tu psal,ale koukam že ty viš,co kde sehnat.Nevíš kde by se sehnal jen ten vystřelovací klíč?? Že bych si tam dal svuj puvodni misto te planžety?? :D Díky
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Panda“